SAÇ BEYAZLAMASINA KARŞI: GREYIXIR®

Saç beyazlamasına karşı doğal yağ ve vitaminlerden elde edilen mucize karışım. Kesinlikle yan etkisiz, kurşun ve boya gibi kanserojen maddeler içermeyen mucize formül: greyixir®

Uzun zamandır beklediğiniz greyixir®, sadece bilimsel çalışmalarla değil, aynı zamanda deneme yanılma yöntemiyle yaklaşık 2 yıl süren uğraşlar sonucunda formülize edilmiştir. İçeriğinde kullanılan her bir bitkinin, diğer bitki ve vitaminlerle etkileşimleri analiz edilmiştir. Piyasada bulunan neredeyse tüm kozmetik ürünlerin aksine bitkilerin kimyasal ekstratları değil, fermante edilerek bizzat organik halleri kullanılmıştır.

Üretimine başlanmadan saç beyazlaması problemi yaşayan binlerce insanın yorumları incelenmiş, sayısız kaynak araştırması yapılmış ve başta Hollanda, Almanya ve Kanada olmak üzere birçok ülkeden saç beyazlamasına faydası olduğu iddia edilen formül ve ekstratlarla çalışmalar yapılmıştır. En sonunda olumlu sonuçlara ulaşılmış ve tüm formül tamamen organik olana kadar formülasyon çalışmalarına devam edilmiş ve başarıya ulaşılmıştır.

İçeriğinde kullanılan bazı bitkilerin fermantasyon süreci neredeyse 45 gün civarı sürdüğünden üretimi son derece zor ve zahmetli olmuştur. Bu nedenle 1 günde binlerce ürün yerine 85 günde sadece 487 adet ürün üretilebilmiştir. Ayrıca saç beyazlaması problemine ticari olarak yaklaşılmamış, muadilleri 50-60 ml civarındayken greyixir®‘in ambalajları %100 etki görebilmeniz için 120 ml olarak belirlenmiştir.

Kısaca greyixir®, saç beyazlamasına karşı yurtiçi ve yurtdışında bulabileceğiniz üzerine en uzun süre çalışılmış, önerilen şekilde ve düzenli olarak kullanıldığında başarılı sonuçlar veren etkili bir üründür. Saç beyazlarınız ne sıklıkta olursa olsun, çözüm için gönül rahatlığıyla greyixir® kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için: www.greyixir.com adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz..

SAÇ BEYAZLAMASINA KARŞI: GREYIXIR®” üzerine 20 düşünce

 1. Barbaros

  Merhaba sitenize Kredi kartı ödeme taksit seçneği ve paypal ile ödeme koyarsanız almamız kolaylaşır.

  Merhabalar Barbaros Bey. Taksit seçeneğimiz ve siteden kartla ödeme seçeneğimiz yok. Fakat kapıda kredi kartıyla tek çekim ödeme yapabilmeniz için Aras Kargo ile anlaşma yaptık. Saygılarımızla.

 2. Mehmet tas

  Bu ürünün ismi piyadadakiler gibi.konyalı bir hacı amca isim verecek dediniz.siz bu ürünün digerleri gibi boya olmadığını nasıl kanıtlayacaksınız.

  Merhabalar Mehmet Bey. Abimiz ile görüşmelerimiz sonucunda hem bizim biraz bastırmamız hemde kendi gönül rızasıyla global bir marka konusunda hem fikir olduk. Bu nedenle ürün adı olarak Greyixir konusunda karar kıldık. Ürünün içeriğinde herhangi bir şekilde boya olmadığını daha önce benzer amaca hizmet eden ürünleri deneyenler hemen farkedeceklerdir.

 3. mehmet tas

  fiyatının mutlaka düşmesi lazım.daha çok kişiye ulaştırılmak isteniyorsa…

  Merhabalar Mehmet Bey. Ürün kimyasal madde ve ekstratlar yerine sadece doğal maddelerin uzun süren fermantasyonları ile hazırlandığından ve fabrikasyon ile seri üretim yapılamadığından maalesef fiyatı yüksektir. Saygılarımızla.

 4. Mehmet tas

  Bence 3 kutu kullansak bile hafta 1-2 kez kullanmak gerekse ömür boyu bu losyona tabi olacagıZ demektir.buda bence çözüm değil admin.

  Merhabalar Mehmet Bey. Benzer sorular sürekli geliyor. Fakat bir yanlış anlama var. Ürünü düzenli kullanım sonrasında, haftada 1-2 kez uygulamaya devam edin denmesinin sebebi tamamen kullanıcıyla alakalı. Örneğin kısa sürede stres ve sıkıntıdan saç beyazlamış ise bu durumda kullanmanıza gerek yok. Fakat genetik olarak ya da yaşın ilerlemesiyle alakalı bir melanin eksikliği varsa aynı problem ilerleyen dönemlerde tekrar baş gösterebilir. İster istemez insanın yaşı ilerler ve hücreler artık yenilenememeye başlar.

 5. BUKET

  arkadaslar bence herkes atlamasın urune baskalarının da bızı somurmesıne ızın vermeylm aramızda kobaylar secılebılır tabı sıte sahıbvı bu yorumu yayınlamaz urunun sahbı oldugundan umarım duyarlı olur sıte yonetıcısı.

  Merhabalar Buket Hanım. Temkinli yaklaşmakta haklısınız ürüne. Çünkü bugüne kadar çıkan ürünlerin neredeyse tamamında boya ve kurşun çıktı. İnsanlar hep dolandırıldı. Dilerseniz kullanıcıların yorum yapmalarını bekleyebilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

 6. serkan

  en cok merak ettiğim konyalı hacı amcanın saçlarında beyaz varmı.

  Kesinlikle yok Serkan Bey. İşe başlamadan ilk adımı da buna güvenerek attık. Saygılar.

 7. yılmaz

  bu ürün işe yarıyorsa niye diğer işe yaramayan ürünler gibi saç beyazlamasını gidermeye yardımcı olur ifadesi kullanılıyor.niye medyada haber kanallarında göremiyoruz çünkü mucize bir buluş değilmi.. bilimadamları beyazların doğal rengine dönebileceğini buldular ama bir ürün bulamadılar cevablarsanız sevinirim simdiden tesekkürler.

  Merhabalar Yılmaz Bey. Sağlık Bakanlığı’nın kozmetik, kişisel sağlık ve bakım ürünleriyle alakalı ağır yaptırımları vardır. Bir ürünün bildirim vs işlemlerinin yapılabilmesi için özellikle ambalaj üzerinde net yazılarının yazılmaması gerekiyor. Mesela kutu üzerine: “Saç Beyazlamasını Giderir” yazdığınızda bu endikasyon belirtmek olur. Bu tür ibareleri sadece aspirin, vermidon gibi reçete ile satılan ilaçlar kullanabilir. Ayrıca piyasada tv, gazete ve internet reklamı olup birçok kullanıcıyı yanıltan ve mağdur eden sayısız ürün var. Haberlere çıkmak için reklamdan çok daha fazla para isteniyor tv kanallarında. Zaten algı haberlerde izlediklerinizin gerçek olduğunu zannetmek. Bu nedenle beğenilmeyen ve en çok şikayeti alan ürünler aslında medya kanallarında gördükleriniz. Saygılar.

 8. bilal uzungöl

  SAYIN YÖNETİCİ BU ÜRÜN ÖRNEĞİN SAÇA SÜRÜLDÜKTEN SONRA 1 SAAT EVDE KURUMASI BEKLENSE VE YIKAYIP YATILSADA OLURMU BİRDE SÜRÜLDÜKTEN SONRA GÜNEŞ IŞIĞI İLE KURUDU SAÇIMIZI YIKADIK AMA SONRA İŞTE SAÇIMIZA JÖLE VS GİBİ ŞEYLER SÜRDÜK BU TEDAVİYİ OLUMSUZ YÖNDE ETKİLERMİ YAŞIM:23 TEŞEKKÜRLER

  Bilal Bey Merhaba. Saçınıza ürünü uygulayıp iyice kuruduktan sonra yıkayabilirsiniz. Jöle kullanmanın bilinenin aksine zararı yoktur. Fakat jöleli saça ürünü, ürünü uyguladığınız saça jöleyi uygulamayın. Jöle kullanımı sonrasında da saçınızı yıkamanız gerekir, aksi taktirde jöle saç derisini kapatabilir ve hem ürün emilimini hemde hava almasını engelleyebilir saçın. Son olarak bu kadar sık saçı yıkamak, hem saçınızı yıpratır hemde saçın yağ dengesini bozarak ister istemez saçınızı fazladan yağlandırır. Bu nedenle çok önerilmez fakat greyixir’e doğrudan negatif bir etkisi yoktur.

 9. bilal uzungöl

  SAYIN YÖNETİCİ AFFINIZA SIĞINARAK BİR ŞEY DAHA SORMAK İSTİYORUM BU FORMÜL KESİN ÇÖZÜM OLURMU BU KADAR İNSANIN HAYALİ GENCİNDEN ORTA YAŞLISINA AYNI ETKİYİ GÖSTERİRMİ BU ÜRÜN İÇİN SANKİ KESİN ETKİ GÖSTERİCEKMİŞ GİBİ KONUŞULUYOR BUDA DİYER ÜRÜNLER GİBİ FİYASKO ÇIKMASIN?

  Merhabalar Bilal Bey. Çok güzel bir soru sordunuz. Hemen açıklamasını yapalım. Öncelikle greyixir gerçekten çok uzun süren denemeler sonucunda ortaya çıkmış, dünyada bulabileceğiniz en iyi saç beyazlık giderici ürünlerden biridir. Kesinlikle fiyasko çıkması söz konusu olamaz. Ama gelelim sizin asıl sorduğunuz soruya. Tabiki heryaştan insanda aynı etkiyi gösteremez. Mesela 18-25 yaş arasında bir kullanıcıyla 45-65 yaş arasında kullanıcı da özellikle ürünün etkinliğini gösterebilmesi açısından zaman farklılığı olacaktır. Hatta aynı yaş grubundaki kadın ile erkeğin arasında bile zaman farkı olacaktır.

  Örneğin 25 yaşındaki bir kullanıcının kan dolaşımı daha hızlı olduğundan ve kılcal damarlar daha hareketli olduğundan hücre yenilemeleri daha hızlı olacaktır. Kafa bölgesinde, yaşı ilerlediğinden dolayı kılcal damarlara eskisi kadar hızlı kan pompalayamadığından saçları zayıflayıp özellikle orta bölgesi açılan birçok insan vardır. Yine başka bir örnek vermek gerekirse sigara kullanan ile kullanmayan kullanıcı arasında zaman farklı olması son derece doğaldır. Sağlıklı bir insanda saç ve hücre yenilemesi ortalama 21 günken yaş ilerledikçe bu süre 45 güne kadar çıkabilir. Bu tamamen bilimsel bir gerçektir. Saygılarımızla.

 10. emre kıran

  merhaba greyiksir devamlı kullanmak lazımmı mesela ben 21 yasındayım sacımın yanlarında beyazlama basladı ve ust tarafında basladı. . bıde urunu kullandıktan sonra saclarım daha cok beyazlarmı dusuncesı olusuyor. bu urunu devamlımı kullanmak lazım yoksa kısa bı suremı kullanmak lazım. ve etkısı nekadar sure devam edıyor. urunu kullandım ve ardından beyazların yerıne sıyah sac cıkarmı… sımdıden tesekkur edıyorum

  Merhabalar Emre Bey. Öncelikle kullanacağınız hiçbir ürün saçınızı fazladan beyazlatmaz. Bu şekilde bir yan etkisi olan kozmetik ürün ya da ilaç yoktur. Ürünü yaklaşık 2 kutu kullanmalısınız. Sürekli kullanım gerektirmez fakat kullanmaya devam etmenizin de bir sakıncası yoktur. Ürün saçınızı boyamaz, saçınızın eski rengine kavuşmasına yardımcı olur. Saygılarımızla

 11. harun

  merhabalar yasım 28 saçım lise yıllarında beyazlamaya basladı son altı yıldır beyazları gidermek için hangi ürün çıkdıysa denedim bırakın faydasını dahada coğaldı şimdi saçlarımı boyuyorum saçlarım hem çok beyazladı hemde seyreldi cok caresizim artık güvenim kalmadı anlayın beni bende gercekten işe yararmı eski saçlarıma kavusabilirmiyim somut bir örnek gösterebilirmisiniz tesekürler

 12. sadi kökçe

  Sayın admin ürün saçları önce sarartıp sonra aşama aşama mı koyulaştırıyor saygılar.

  Merhabalar Sadi Bey. Ürünün saçları sarartma özelliği yoktur. Doğrudan saç derisine inerek, saçın eski rengine kavuşmasını sağlar.

 13. AHMET

  merhaba. ürün bugün elime ulaştı. hemen kullandım. kullanımı gayet basit. yalnız sitenizde yorum bölümü neden yok. soruların sorulabileceği, yorumların paylaşilebileceği bir alan. bir de ürünü kullanmak o kadar basit ki. ben bunu hergün kullanabilirim. bir mahsuru var mıdır her gün kullanmamın?

  Kesinlikle bir zararı yok Ahmet Bey. Ürün dermatolojik olarak günlük kullanıma uygundur. Herhangi bir zararı yoktur. En kısa sürede yorum bölümü açılacaktır.

 14. Mahmut

  Hocam size güveniyoruz ama yine de insan şüphe ediyor gerçekten işe yarıyor mu evetse hiç beklemem.

  Merhabalar Mahmut Bey. Neredeyse 1 yıl boyunca uğraştık kesin sonuçlara ulaşmak için, ondan sonra piyasaya sürdük ürünümüzü. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz. Zaten zamanla ilk ayını dolduran kullanıcıların yorumları gelmeye başlayacaktır. O zaman kafanıza soru işareti kalmayacaktır.

 15. fuat

  ürün elime ulaştı paket acık geldi daha doğrusu açılmış bu konuda gizliliğe önem verirseniz memnun oluruz.

  Merhabalar Fuat Bey. Kargo firmasındaki arkadşaların dikkatsizliği yüzünden dış paket patlamış olabilir. Biz kendilerine düzenli olarak uyarı yapıyoruz ama yine de böyle hatalar olabiliyor. Çok çok özür dileriz. Saygılarımızla.

 16. MURAT BAYRAKTAR

  sayın yönetici; çalışma saatleri içinde saçımı yıkayamam,solüsyon uzun süre saçımda kalsa bi zararı olurmu.

  Merhabalar Murat Bey. Kesinlikle hiçbir zararı olmaz. Saygılarımızla

 17. ahmet

  evet. 5inci defa kullanıyorum. sorularımızı soracak bir mecra bulmamız gerekiyor. niye yorumlarla ilgilenmiyorsunuz. siteye yorum bölümü açmanızı isterim.

  Merhabalar. Elimizden geldiğince tüm soruları buradan cevaplamaya çalışıyoruz Ahmet Bey. Fakat aşırı derecede yorum ve soru geldiğinden yetişemeyebiliyoruz. Şu an sadece bu yazıda bekleyen 400ün üzerinde yorum var. Fakat çağrı merkezimiz açık. Siteden telefon numaranızı bıraktığınız taktirde arkadaşlar mesai saatleri içerisinde hemen geri arayıp ücretsiz olarak yardımcı oluyor, tüm sorularınızı cevaplıyorlar.

 18. neslihan

  bu ürünü kullanıp da sonuç alan kişiler yorum yapabilir mi?bu ürün ne kadar sürede etki ediyor?ayrıca devamlı kullanmak zorunda mıyız?ilk etapta kaç kutu kullanılıyor,bir kutu kaç gün kullanılıyor?

  Merhabalar Neslihan Hanım. Ürünü kullanmaya ilk başlayan kullanıcımız bile daha 1 ayını bile doldurmadığından genelde insanlar yorum yapamıyorlar. Yakında yorumlar gelmeye başlayacaktır. 1 kutu ürün 1 aydan biraz fazla gidiyor. Yaş, cinsiyet, sağlık ve beslenme durumu gibi kişiden kişiye farklılık gösterse de yaklaşık 2 kutu kullanmak birçok kullanıcıda kesin ve tam sonuca ulaştırıyor.

 19. Halit YESİL

  mrb. bu ürünü düzenli kullanan ve olumlu sonuç alan var mı? Çünkü bu zamana kadar büyük reklam ve övgülerle çıkan ürünlerin hiçbirisinden randıman alamadım. İşte bu nedenle bu ürünü kullanan varsa yorumlarını paylaşabilirmi. ve ayrıca bir kutu ne kadar gitmektedir. devamlı kullanmak zorunluluğu var mı. bu konularda da bilgi verebilirseniz sevinirim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir