Organik Saç Boyası

Söylemiyim söylemiyim diyorum ama sizde çok cahilsiniz. Geçen gün Bursa’ya gittim ve tesadüf bir kozmetik dükkanına girdim, kapıdan içeri 2-3 abla geldi ve organik saç boyası istediler. Hemen işletmeci abim var dedi, olmazmı dedi. Saça zararı yok, üstelik yararlı falan. Bozmadım ama hanımlar çıkınca çektim abiyi kenara. Birader dedim organik saç boyası diye bişey olmadığının farkında mısın dedim, evet dedi.

Peki ne anlıyoruz? Saça iyi gelen hiçbir boya çeşidi yok. Sadece halk bilinçlendikçe saç beyazlamasını kapatmak için kullandığı saç boyasının aslında ne kadar boktan bişey olduğunu keşfediyor boyadan uzak duruyor. Bu durumu lehine çevirmek isteyen kurnaz satıcılar günümüz light sigarası gibi böyle bir yola başvuruyorlar. Saç beyazlaması derdin varsa son çaren saç boyası olsun.

Organik Saç Boyası” üzerine 4 düşünce

  1. ecem

    sorunum benim saçım 8 yaşımdan beri beyazlıyo ve ben 12 yaşındayım ve annem bir ço kes saçıma boya uyguladı saçımın sadece ön kısmında var saçımı ortadan değil yan ayırıyorum vee kapatıyorunm ama çook beyazladığında kapatmadığımdan boya kullanıyorum sizce ne yapmalıyımm bu durum beni üzüyorrr başkalarından farklı olduğumu düşünüyorum

  2. mehmet kosova

    selam arkadaslar. 1. gun hazreti ömer. 1 adama demis her gun sana bu kadar para verecem. yeterki gel bana gunde 1.defa da olsa ölumu hatırlat. adam her gun gelmis ölumu hatırlatıp parasıni almıs. bır gun gene gelince. hazret ömer demiski. artık gelmene gerek kalmadi. adam demis ya ömer nedenki ne oldu dıye. hazreti ömer demiski. artık gelmene gerek yok. cunku saclarım beyazladı. saclarımın beyazlarını gorunce ölumu hatırlıyorum. dunyanın fani oldugunu hatırlatiyor bana. arkadaslar dunya fani veren ALLAH alır canı. onun icin elimizden geldigince namazimizi kilalım. ve kırdıgımız gonullerden helallık dılıyelım. kosovadan sevgıler herkese. saygılar mehmet kosova.

  3. vugar

    mehmet kosovalı arkadaş sanada selamlar….en dogrusunu sen yazmışın ama yinede gönül yaşlanmıyor uslanmıyor…..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir