moliva beyaz saç

Temiz, kuru saça ve mutlaka sabah uygulanır. Moliva Grey Awayi kullanmaya başlamadan önce şişeyi iyice çalkalamak gerekir. Moliva Grey Awayi yeterli miktarda avuç içine dökülür veya kullanım başlığı ile saç köküne ve tüm saça sürülecek şekilde, parmak uçları ile hafifçe masaj yapılarak yedirilir ve saçın beyaz olan bölümlerine uygulanır. Sabah yapılan bu uygulama ertesi sabah saçlar yıkanır ve kuru saça, tekrar aynı işlem uygulanır. Bu uygulama 15 ile 30 gün düzenli olarak yapılmalıdır. 15 gün sonunda gözle görülen saç rengi değişikliği başlar. Kişinin saç rengi istediği kıvama geldiğinde ürünü haftada 2 defa uygulamaya devam edebilir. Moliva Grey Away Tonik talimatlara uygun olarak kullanıldığında beyaz saç oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Bu süre kişisel özelliklere (beslenme, yaş, saçtaki pigment oranı, vb.) göre uzayabilir veya kısalabilir. Moliva Grey Away Tonik, düzenli kullanımda beyaz saç köklerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Ortalama iki ile üç hafta boyunca, beyaz saçlar kademeli olarak kayboluncaya ve saç istenilen tona ulaşıncaya kadar her gün uygulanır. Saç istenilen renge ulaşınca, oluşan rengi korumak için ürün haftada bir veya iki kez uygulanmaya devam edilir. Kullanım sıklığı, saçın durumuna ve ihtiyaca göre daha sık veya daha seyrek olabilir.

moliva beyaz saç” üzerine 179 düşünce

 1. murat akidağı

  peki anlamadğım şey ben bu saç rengini korumak için.toniği sürekli mi uygulamalıyım eğer öleyse bu ürünün bıyadan ne farkı var kardeşim.1 ila 2 kullandıktan sonra sürekli çözümmü yoksa bu ürünü hep kullanmalımıyız lütfen doğrusunu söleyin.

 2. hediye

  evet ürünü aldık diyelim bir ay kullandık kesin bi çözüm üretmiyomu….bilgilendirirseniz seviniriz.yada kesin çözüm üreten yöntemler nelerdir

 3. gulderen

  annem boya rengı 08 bu urunu herdefasında kullncakmıyız bellı bır zamanı varmı

 4. cem ovalı

  saç rengini korumak için.toniği sürekli mi uygulamalıyım 1 ila 2 kullandıktan sonra sürekli çözümmü yoksa bu ürünü hep kullanmalımıyız lütfen açıklayın da bilerek alalım…

 5. gökhan çelik

  ilgili arkadasım bu grey awayı kullandıktan sonra alltan tekrar beyaz sac cıkıyormu yoksa ürünü kullandıktan sonra hiç cıkmıyormu bilgilendirirseniz sevinirim.

 6. ABDULLAH GÖKÇE

  BOYANIZ HİÇ BİR ETKİ VERMEDİ PARAMI GERİ İSTİYORUM

 7. ahmet

  sürekli kullanacaksınız arkadaşlar okumuyorsunuz malesef… 🙁

 8. halil koç

  on üç kutu kullandım ancak istediğim sonucu alamadım. Bu ürünlerin abartıldığını hatta kullanıcıların kandırıldığını düşünüyorum.

 9. hale

  almak ıstıyorum lutfen dogruları soyleyın faydası varsa kullanalım yoksa ınsanları umıtlendırmeyın , durustluk satısları daha fazla artıracagınıda lutfen unutmayın ,neyın dogru olduguna ınanamıyoruz artık.

 10. sema

  ben sema 23 yaşındaym kaç grey away kullanabilirm sacımın 100 de 10u beyaz grey away cidden 4 günde saçı eski rengine çeviriyor mu saç beyazlamasını önlüyormu nerden sipariş verebiliriz birde her yl almak zorundamıyız lütfen gerçk cevap veriniz

 11. sema

  ilk ben kullanacam sonra beyenirsem 100 kişi sipariş verecek lütfen doğru yazn sevincimizi kırmayın

 12. mehmet

  4 kutuyu bitirmek üzereyim, hergün kullanıyorum. en ufak bir etkisi yok. sakın almayın

 13. zeynep

  saçımda fazla beyaz olmadığı halde ve düzenli kullandığım halde hiç bir sonuç alamadım param zehir zıkkım olsun yalancı dolandırıcılar öbür dünyadada iki elim yakanızdadır

 14. filiz

  ürünü televizyonda gördüm hanfendinin anlatımı ikna edici. fakat söylediği ve garanti dediği herşey tam tersi 1.5 aydır kullanıyorum hiç bir faydası yok aksine saçlarım dökülmeye başladı, matlaştı , bayazlarda hiç bir düzelme yok sözde aynı zamanda bakım yapan ürün saçlarımı mahfetti .Hayal kırıklığı ve dünya para .

 15. edım

  YA ŞİMDİ RADYONU AFRİKALI ALİ DEMİ YALAN CI OLUYOR REKLAM YAMIŞ KULLANDIM MEMNUN NUM FALAN DİYOR BU ÜRÜN YETKİLİSİ ÇIKSIN ADAM GİBİ AÇIKLAMA YAPSIN YA İÇİMİZ RAHAT DEĞİL O BÖYLE O ŞÖYLE DİYOR

 16. ercan güneş

  ALDIM KULLANDIGIN SÜRECE SİYAH AMA LOSYOBN BİTİNCE ESKİSİ GİBİ BEYAZLAR ÇIKIYOR YANİ BİR TÜR BOYA BEN MEMNUN KALMADIM SAÇLARIM ŞİMDİ YİNE BEYAZ….

 17. volkan köksal

  Arkadaşlar ürünü kullandım 2 ay oldu ve kesinlikle beyazlar yok olmuyor. Şirketi aradım şikayetimi anlattım bana fax çek dediler fax çektim ne arayan var ne soran gitti bizim 250 tl . Ama ben enayi değilim ne yapıp edip alıcam paramı sizden dava açtım, yerel medyada internette ulusal medyada yakın çevremde gücüm yettiğince anlatıcam bunların sahtekarlıklarını arkadaşlar sizde susmayın arayın hakkınızı bence. Bunların yaptıkları resmen nitelikli dolandırıcılık düşmeyin sakın tuzağa benden tavsiye

 18. gariban

  arkadaşlar ben kullandım hiç bir işe yaramıyor içindeki kimyasallarla saçı sarartıyor daha sonra yine aynı
  sakın aldanmayın

 19. sndemir

  ben bir set aldım ve kullanalı 2 hafta oldu.saç ve bıyık ta belirgin renk değişikliği oldu.yani siyahlaşıyor.sakal biraz yavaş seyrediyor.saçımın %30-40 beyaz olmasına rağmen önce sarardı sonra koyulaşıyor.inşallah dedikleri gibi siyahlaşır.ayrıca çevremdekiler saçına ne oldu diye soruyorlar.ayrıca sonucu ben de merak ediyorum.

 20. erdal

  arkadaşlar reklamları izleyince bende bu ve benzerlerini almaya ciddi şekilde heveslenmiştim ancak değerli yorumlarınızı okuyunca bu kişilerin birer sahtekar olduklarını düşünmeye başladım ve okadar parayı bunlara kaptırmaktansa beyaz saçla gezmeyi tercih ederim diyorum.beni ve benim gibi bunların tuzaklarına düşecek insanları uyardığınız için çok çok teşekürler.

 21. ferhat

  ben daha losyonu yeni kullanmaya başladım inşallah yan etkilerini görmem eğer öyle bir şey olursa paramı iade alabilecekmiyim bilgilendirirseniz teşekkürler

  tabiki alamayacaksınız 🙂 siz ne sanıyordunuz?

 22. Alper Başdoğan

  Bende bunu almayı düşünüyordum. Bazı kişiler olumlu sonuç almış ama genel olarak çoğu kişi şikayetçi ne yapmam gerekiyor ya lütfen yardımcı olun bana… Saçımın eski haline dönmesini istiyorum.

 23. turhan köseoğlu

  aldığım sipreyin kesinlikle faydasını görmedim ayrıca saclarıda döküyor sakın almayın dava acmak istiyorum.bunlar tam nitelikli dolandırıcılar utanmazlar haram olsun paralarım.

 24. n.altmışdört

  moliva grey yi 2 kutu tarife göre kullandım hiç bir etkisini göremedim bu işin bir sırrımı var ben şikayetçiyim

 25. mukaddes şahsi

  kesinlikle söylenenler yalan. ebru hanım her gün tüm kanallarda palavra kesip duruyor. kanallar da halkın kandırılmasını nasıl kabul ediyor anlamıyorum. lütfen 300 TLmi geri gönderin. lütfen artık halkı kandırmayın, gerçekleri saklamayın, asla beyazlar gitmiyor saçlar eski haline dönmüyor.

 26. mukaddes şahsi

  bunu kullandığınızda psikolojiniz tamamen bozuluyor. çünkü bir hafta saçınızı yıkamıyorsunuz, başınız değdirdiğiniz her yer simsiyah oluyor. saçlarınız yapış yapış oluyor, tarak girmiyor. bu yüzden eşimle aramız açıldı, şu anda boşanmak üzereyiz, yuvamı yıktınız. bütün bunlar ebru hanımın televizyondaki konuşmaları sonucunda oluştu. yalancı çetin beyi de lütfen ekranlara çıkarmayın. çetin bey ne kadar ücret alıyosunuz, lütfen söyleyin, ayıp değil mi söyledikleriniz??? gerçekleri yansıtmıyor.

 27. çetin yeşilbaş

  Ben iki set grey avay aldım sampuanı ves spreyiyle birlikte yaklaşık iki ayı gecti kullanıyorum fakat istedigim gibi olmadı bir zaman kullanmayınca tekrar beyazlıyor saclar birde gömleklerimin yakası perişan lanet olsun diyorum birde arkadaşlarımın dalgasıda cabası gıden paramamı yanim bozdugum düzenemi .

 28. Grey Away Madurları

  Norma İnternet’ten aldığım Gate Away – Grey Away adlı ürün bir işe yaramadı. İade alamadım. şirketten Öykü Hanım, paramı isteyince mahkeme açacağım diyince beni sipariş kayıtlarımı
  LÜTFEN YARDIM EDİN!
  bu ürünü TÜKETİCİ MAHKEMESİNE, HAKEM HEYETLERİNE taşıyıp parasını iade almış kimse var mı? emsal karar gösterip dava açacağım.
  VOLKAN KÖKSAL dava açacağım demişsiniz, açtınız mı?
  Yüzlerce insanın 280 lirasını çaldılar.
  Gelin birlikte dava açalım.
  5532272972

 29. beşiktaş

  vay utanmazlar vay… bende aha da bi umut diyodum netten sipariş verecektim bi de yorumlara bakayım dedim… iyiki bakmışım yoksa mağdurum da mağdurum…

 30. ziya doğan

  Ah benim saf ve temiz kardeşlerim ah… Ebru denen bu bayan daha önce de bana hemoroid ilacı diye bişey sattı. Yüzde yüz hemoroidi tedavi ediyoruz, bu artık Türk Hekimleri tarafından bulunu dedi. Aldım kullandım. HEMORİX denen bir ilaçtı. Sözde doğaldı. Barsaklarımı perişan etti, hiçbir etkisi de olmadı. Bu kişiler süper dolandırıcılar, Milyonlarca insana satıp sonra piyasadan çıkıyorlar.

  Dikkat edin buna, daha sonra bu ilacı internetten aradım, fakat bulamadım. Neden? Çünkü ismi değişmiş HEMORİXİR ve HEMORX diye satılıyor. Benim aldığım ürüne ufak harf değiştirerek sorumluluktan ve yargıdan kaçacaklar.

  Üç milyon kullanıcıya Bu saç koyulaştırıcıyı satsalar ve herkes sadece bir set alsa, piyasadan kaldıracakları para 390 milyon TL olur. Daha sonra sen itiraz edip bağır dur… Onlar para çuvallarıyla yurtdışına…

 31. aydın kayacık

  peki bu utanmazlardan kimse hesap soramıyormu?devlet halkının soyulmasına seyirci mi kalıyor?yazıklar olsun…

 32. sibel kep

  Moliva greyi kullandım. Ama hiç faydasını görmedim.Beyaz saçlarım duruyor.Yazık günah az bi para da deyil.Hrkeze tavsiyem almasınlar ve inanmasınlar.

 33. SNM

  ARKADAŞLAR BENDE CİNE 5 TEKİ YÜKSEK TOPUKLAR PROGRAMINDA DENK GELMİŞTİM BU ÜRÜNE..1 AYDIR KULLANIYORUM FAKAT HİÇ BİR FAYDASI OLMADI..REZALETTTTT!!FİYASKO!!!PARAMI GERİ İSTİYORUM ……AYRICA SAÇ DİPLERİMDE YANMA OLDU..SAÇLARIMDA DÖKÜLMEYE BAŞLADI VE İLK KULLANIMDAN İTİBAREN SAÇLARIM TARANMAZ HALE GELDİ..(Kİ ÇOK KALİTELİ SAÇLARIM VAR) TV DE NASIL BU KADAR YER ALABİLİYOR BU FİYASKOOOOOOOOO..ANLAYAMIYORUM…NE YAPABİLİRİZ..PARAMIZI SOKAKTA BULMUYORUZ..AYRICA BUNUN İÇİN AYLARCA EMEK HARCIYORUZ, UMUTLANIORUZ MALESEFF…

 34. E. Sahin

  Bütün bu uyarılarınız için çok teşekkürler.. Ben de dün akşam Cine 5 te izledim ilk kez.. Çok işe yarayacağına inanmıştım. İyi ki yazmışsınız..

 35. eda

  Bu saçma ürüne yeni başladım. Tabi ki ben de televizyon kanallarında yer verilen tanıtımlara kanarak sipariş verdim. keşke önce forumları araştırsaydım. Aldatıldım. İki seferdir kullanıyorum, ama yüzde yüz sert bir kimyasal. Aldatmaca. Bence tehlikeli bir boya gibi birşey. Elleri tırnakları boyatıyor. Saçları inanılmaz dercede sertleştiriyor. Ben artık kullanmayacağım. Ama ben de paramı geri istiyorum!

 36. adem balcı

  1. ADİLİK YAPIP YORUMLARI KALDIRMAYIN KALDIRACAKSANIZ SAYFAYI DA KALDIRIN TV DEN ARIYORUM VATANDAŞI KANDIRMAYIN DIYE AMA TELEFONU YUZUME KAPTIYORSUNUZ. TV DE DE ARADIGIMISDA CEVAP VERİN HER GÜN DE YORUM YAPACAM İSTEDİĞİNİZ KADAR KALDIRIN YORUMU…!Sayın grey away şampuanın satış mensupları artık vatandaşı dolandırmaktan vazgeçin.Çünkü benim adım Adem BALCI.Ben bu şampuanı ilk cıktıgında almıstım.bana 28 günde doğal sacların cıkacak diye söylediler bende aldım..ama saçım da hiçbir değişiklik olmadı hatta sacımda daha cok beyazlar cıktı.Tekrar şirketi yani istanbulu aradım bu sefer telefona öykü yıldız diye bir bayan çıktı.bana önceki satışta bi problem oldugu soyledı tekrar alıp denememı tercih etti ve bu sefer kesin dedi aynen ne dediyse bütün dediklerini uyguladım.ama sacım hala dogal rengıne donusmedıgı gıbı dahada cok beyazlar cıktı lütfen artık vatandaşı kandırmayı bırakın.. ve de şirkete ne kadar para verdıysem geri almak istiyorum hatta şirkette numaram da var.0535 699 35 02 bu da cep numaram..! saclarım eskiki dogal rengını istıyorum benım sacım bu kadar beyaz değildi ama o cok beyasladı yarıyı gectı ne yaparsın bılemıyorum ama benım sacımı önceki rengini getirin..! SAYGILARIMLA..!
  2. Sacımı Eskı Halıne Ya Getırın Ya Da Paramı Geri Verin..!

 37. adem balcı

  Sayın grey away şampuanın satış mensupları artık vatandaşı dolandırmaktan vazgeçin.Çünkü benim adım Adem BALCI.Ben bu şampuanı ilk cıktıgında almıstım.bana 28 günde doğal sacların cıkacak diye söylediler bende aldım..ama saçım da hiçbir değişiklik olmadı hatta sacımda daha cok beyazlar cıktı.Tekrar şirketi yani istanbulu aradım bu sefer telefona öykü yıldız diye bir bayan çıktı.bana önceki satışta bi problem oldugu soyledı tekrar alıp denememı tercih etti ve bu sefer kesin dedi aynen ne dediyse bütün dediklerini uyguladım.ama sacım hala dogal rengıne donusmedıgı gıbı dahada cok beyazlar cıktı lütfen artık vatandaşı kandırmayı bırakın.. ve de şirkete ne kadar para verdıysem geri almak istiyorum hatta şirkette numaram da var.0535 699 35 02 bu da cep numaram..! saclarım eskiki dogal rengını istıyorum benım sacım bu kadar beyaz değildi ama o cok beyasladı yarıyı gectı ne yaparsın bılemıyorum ama benım sacımı önceki rengini getirin..! SAYGILARIMLA..!
  ben adem balcı bu sampuandan memnun kaldık dıe yorumlar goruyorum hıc bır yorumda adres telefon numarası veyatta e-mail adresi goremıyorum..! bu nedemektır benm anladıgım su; bu yorumu yapanlar şirketin kendı elmanı dıe dusunuorum vatandası bolce yorum esnasında kandırmıs oluyorlar..!

 38. fatoş

  2 aydır kullanıyorum 8 sprey aldım 600 lira para ödedim hiçbir değişiklik yok paramı geri istiyorum arkadaşlar toplanıp dava açalım yanlarına kalmasın

 39. hakanys

  Bu yorumları yazanlara içtenlikle teşekkür ediyorum.Almayı düşünüyordum.Ama okuduktan sonra asla.Önemli bir ders aldım.Bir ürünü almadan önce yorumları okumak gerekiyormuş.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.DOĞRU YORUM YAZANLARA.

 40. Vatandaş Ahmet

  VAY ŞERROLAR VAAAAYYYY!!! MİLLETİ NASIL SOYUP SOĞANA ÇEVİRMİŞLER.. BENDE SUPERONLİNE IN INTERNET GAZETESINDE HABERİNİ GÖRDÜM BİDE ARTIK KESİN ÇÖZÜM GELDİ BU İŞ BİTTİ BOYA DEVRİ KAPANDI JAPON MENŞEİLİ İNGİLİZ ÜRÜNÜ İLE SAÇLAR DOĞAL RENGİNE DÖNÜYOR DİYE ÖYLE GÜZEL Bİ HABER YAPMIŞLARKİ.. ARKADAŞLAR BU İŞİN İÇİNDE BİR İŞ VAR ODA ŞU; BU ADAMLAR ORGANİZE ŞEKİLDE SAĞLAM PARA KALDIRMAK BİR İKİ SEFERLİK VURGUNLA PARAYI GÖTÜRMEK İÇİN İYİ ORGANİZE OLMUŞLAR VE ÇOK SAĞLAM KANALLAR VE YAYINLARDA ÇOK SAĞLAM İLAN HABER VE REKLAMLARLA ÇOK BÜYÜK KİTLELERE ULAŞMIŞLAR. ALTYAPI SAĞLAM. BU ADAMLARIN İÇİNDE KESİN KODAMAN BİRİ VAR ELİ HERYERE UZANAN Kİ ONUN ARACILIĞIYLA BÖYLE BÜYÜK REKLAM EDİLDİ. İNANANLAR BİR ALDI İKİ ALDI ODA YETTİ ZATEN PARAYI KALDIRMAYA. KOCA GAZETELER BİLE SANKİ KENDİ MAMULLERİYMİŞ GİBİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA REKLAM EDİP ÖZENDİRMİŞ. BU İŞ BU KADAR KOLAYMI HER BASIN YAYIN ORGANINDA BÖYLE REKLAM YAPABİLMEK. KODAMANIN BİRİ AYARLAMIŞ BU TEZGAHI VE KANALLARA SUNDURMUŞ.. ORGANİZE BİR GRUPTA PARAYI KALDIRMIŞ ANLAŞILAN… AYNI ŞEKİLDE BİTKİ DERMANDIR BİOXCİN DİR BUNLARDA HEP HİKAYEDEN TÜRK MALI ÜRÜNLERDİR… KANMAYIN..

 41. celal konuk

  4 kutu oldu kullandığım.ama en ufak bir etkisi olmadı.kesinlikle vatandaşları kandırıyorsunuz.paramı geri verin.ben gerekirse sizden şikayetçi olacağım.

 42. celal konuk

  televizyonlarda veya radyolarda milyonlarca hayranı olan insanların çıkıpta böyle saçma sapan ürünlerin reklamını yaparak halkı kandırmalarını ve bunlarıda ekranlara çıkaran kanallarıda şiddetle kınıyorum. ayıptır,günahtır,yazıktır.

 43. fatma kaba

  İki buçuk aydır saçlarımı siyahlatmaya çalışıyorum. Bütün emeklerim ve paralarım boşa gitti. Beni bile kandırdıklarına göre, elbette birileri % 50 oy alır. Faturaları saklıyorum. Paramı geri almak için her türlü mücadeleyi yapacağım.

 44. tahir

  ben 600 ytl verdim hiçbi faydası yo bide arıyorum bu kutudan sonra bidaha diye yalan konuşuyorlar en son makemeye verdim ve makemeye verdim avkat ttuttum bunlara yalan dolan

 45. turkut

  benden fatura istediler verdim amma kargoda ve foto kobi çektirdim elimde delililerim var telefon açtım ve dedilerki senden faturaları aldık hiç bişi talep edemen dediler bakaalım onlarıda sundum avkatıma makemye ses kaydı hepsi ver gerekirse herkes şikayetci olsun bunlardan resmen diyorlar dolandırdıkdiye görüşecez bakalım

 46. yunus aksu

  gerçekten sahtekarlar ben de aldım kullandım bı umut dıyerek gray away ama sonuç sıfır saca da cok zararı var dökülmeler oluyor ben de faturaları saklıyorum dava açalım paralarımızı gerı alalım …

 47. kürşat

  bende 2 kullandın hemde şampuanıyla birlikte en ufak bir değişme olmadı paramı geri istiyorum lütfen kimsse bu yalancılara inanmasın

 48. Gulseren Tan

  Bende iki set aldim.aldiklari paralar haram zikkim olsun.insallah Kanser olurlar.Televizyona cikip cikip Ebru Hanum Kimyagerim diyor sahtekar dolandiricilar.Dava acmak istiyorum ama ben izmirdeyim onlar Istanbulda.Norma sirketine heray param kesiliyor.paramla rezil oldum saclarim hem kotu oldu hemde dokuldu.

 49. erkan mercimek

  moliva-gray away ve adını hatırlayamadığım bir markanın benzeri ürününü kullandım. Sonuç SIFIR. Bu işin arkadaşlar çözümü yok.Bu ürünler kesinlikle boya.Çünkü boya gibi sürekli kullanmanız gerekiyor ve saçın sadece derisini boyayınca siyahmış gibi görünüyor.Boya olmasa kullanırken eliniz boyanmaz.Pigmenleri yerine koyuyormuş. PÖHHH. paranıza ve zamanınıza yazık.

 50. gamze

  yaaa ben bu ürünü kullandım hiçbir işe yaramıyor aksine kötü kokuyor saçıma da zarar veriyor geri iade için aradığımda suratıma tel kapatılıyor böyle bir şirket olamaz yaaa bu ne biçim bi şirket yazıklar olsun

 51. meryemcee

  allah belasını versin bu serefsiz insanlarınn 650 tl ye çalışıyorum 2 set aldım ve zar zzor yetti param bi ümit dedim elimde kaldı daha bu aksam aldım ama bu yorumları çok geç gördüm daha 24 yasımdayım kurtulrlum bu beyazlardan sandım allah topnun cezasını versin satanında reklamanı yapanında

 52. fatma boyacı

  cine 5 gibi ciddi bir kanalda görmesem inanmazdım, ama konuşan bayan çok ikna edici konuşuyor, tam bir dolandırıcı bunlar. peki cine 5 gibi bir kanal niye alet oluyor buna? mantık şu; her denemek isteyen 1-2 kez alsa bir sürü para kazanıyorlar, sonra şirketi kapatıp toz oluyorlar.

 53. metin

  Arkadaşlar bende almayı düşünüyordum bu ürünü şimdi vazgeçtim. Yorumlara baktımda maskesiz soyuyorlar milleti düşüncesine kapıldım.

 54. sibel akbaş

  arkadaşlar ben de yaklaşık 20 gündür kullanıyorum ama hiç bir faydasını görmedim.neyseki sadece şampuanını almıştım.bir daha da asla almam……

 55. Zekeriya

  Bundan 5-6 ay evvel iki kutu Moliva grey away aldım.1. kutuyu kullandım ama hiç bir değişiklik olmadı. bana 20 günde bayağı bir etkisini görürsün dediler ama göremedim. ikincisini kullanmama gerek kalmadı. geri verecektim ama faturayı bulamadım bu yüzden geri de veremedim…..Bir de anlamadığım hem bitkisel diyorlar hem de yüzünüze temas ettirmeyiniz diyorlar, bitkisel olan bir şey yüze ne etkisi olabili ki?… …..Neticede hiç mi hiç tavsiye etmiyorum.

 56. zuhal

  arkadaşlar hiç olumlu bi şey söyleyn olmamış bende almak istiyodum ama güvenemiştim iyiki almadım hakkınızı arayın yoksa bu düzenek devam edecek sürekli bizleri kandıracak icatlar çıkaracaklar ve sürekli birileri dolandırılacak ….

 57. Gulseren Tan

  iki bucuk aydan beri kullaniyorum. ancak sacim rezil oldu vede hic faydasini gormedim.insanlari kandiriyorlar,aldiklari paralar haram zikkim olsun doktor parasi olsun Amin

 58. ali

  arkadaşlar ben gray awey kullanıyorum ama molivya olan değil digeri sunu samımı söyleyeyim gerçekten işe yarıyor tek kutu kullandım saçlar siyahlaştı ikinci kutu şiparişi vermedim çünkü bırakmak istedim ilacı 1 aydır kullanmıyorum ve saçlar yine eski haline döndü demek ki sürekli kullanmak gerekiyor. düşünün ben 128 tl aldım yaklaşık 1 ay gidiyor tek set her gün kullanırsanız ömür boyu kullandıgınızı düşünün bire çok kötü kokuyor

 59. Faruk ÇİÇEK

  Merhaba arkadaşlar, bu ürün gerçekten fos çıktı( Moliva ). bir şişeyi bitirmeme rağmen en ufak bir değişilik görmedim ve bol bol kulaklarını çınlattıktan sonra saçımı boyattım.Kesinlikle söylüyorum bu ürünü sakın almayın paranıza yazık ve bu sahtekarları şikayet ediyorum.Kimse yok mu bunları durduracak bir yetkili …

 60. şemsi çalışkan

  DAHA ÖNCE YAPTIGIM YORUMU SİLDİNİZ .HERGÜN NORMA ŞİRKETLER GURUBUNUN GREY EVAY ÜRÜNÜ VE HERBAL VİVİD ÜRÜNLERİNİN FAYDAI OLMADIGINI VE 540 MİLYONUMU VERMEDİKLERİNİ ÜRÜN MEMMUNİYETSİZLİYİ OLURSA PARANIZ FATURALARIMIZI GÖNDERİN PARANIZI VERİRİZ DİYEN NORMA ŞİRKET ÇALIŞANI ÖYKÜ YILDIZIN VE BANU İSİMLİ FİNANS İŞLERİNE BAKAN USTALIKLA YALAN SÖYLEYEN EFENDİM BİZ ÖYLE BİR ŞİRKET DEYİLİZ DİYEN NORMA ÇALIŞANLARINA CEVABIM.ALLAH YEDİRMESİN 540 MİLYONUMU ZEHİR ZIKIM OLSUN EN SEVDİYİNİZDEN ÇIKSIN REKLAMINI YAPANLAR İÇİNDE GEÇERLİ BU YAZDIKLARIM SİZDEN BU PARAMI SÖKE SÖKE ALACAM REZİL EDECEM SİZİTELEFON YÜZE KAPATMAK NEYMİŞ !

 61. şemsi çalışkan

  BAYLAR BAYANLAR YARIN SABAH ÇALAR SAATE FOK TV PROGRAMINA HEP BERABER SAAT 9 DA MESAJ ATALIM BİRLİK OLALIM SESİMİZİ SAGLIK BAKANLIGINA DUYURALIM TV ARACILIGI İLE GELDİ BU HIRSIZLAR BAŞIMIZA TV ARACILIGI İLE YOK EDELİM UNUTMAYIN TAM SAAT DOKUZDA MESAJ ATIYORUZ NORMA ŞİRKET GREY EVAY ŞAMPUAN SPREY VE HERBAL VİVİT SAHTE AYRICA SAHTE FATURA DÜZENLİYOLAR PARA İYADE MEMNUN KALMAZSANIZ DİYOLAR PARAMIZI VERMEDİKLERİ GİBİ HAKARET EDİYOLAR DİYORUZ .EVET HEP BİRLİKTE HAREKET EDİYORUZ HERKEZE ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUM

 62. şemsi çalışkan

  SAGLIK BAKANLIGININ İNTERNET SİTESİNDENDE ŞİKAYET EDELİM

 63. ahmet

  1. Söz konusu iampuanı ve spreyi 3 set halinde aldım ve 5 aydır kullanıyorum sacımda kırlasma olustu ve 2 gün denize gittim ancak sacım eski beyazlık halini aldı. Defalarca satıs firmasın aradım durumu izah ettim. Bana en son dedikleri 6 ay kullanman lazım. Önceleri ise en fazla uc ay kullanınca sacın orjınal rengine dönür dediler sidide 6 ay kullanman lazım diyorlar. Tabi 6 ay dolunca halıyle sacımda bır degikenlık olmayacak o zamanda 1 yıl diyerek bizim dürüt vatandasların kanını emekteller.
  2. Vatandaşların magdur edilmemesi icin devletin sorumlu organları devreye girmıyor cünkü herkes pastada kendilerine düsen payı almaktadır. Özellikle medya büyük rantlar elde etmektedir.
  3. Arkadaşlar biz yandık bari bu yorumu okduktan saonra sziler alıpta magdur olmayın. Umarım bizden aldıkları para kendilerine ve cocuklarına ilac parası olur.

 64. bengü durmaz

  Ben de bu ürünü 2.5 aydır kullanıyorum . Hiçbir etkisini görmedim.Size tavsiyem HİÇ KİMSE KULANMASIN PARANIZDA ZAMANINIZDA BOŞA GİDER .Verdiğim paralar size haram olsn.sizi gerekli olan her yere şikayet edecez.Zıkkımınız olsn.Sizde benim gibi kandırılmayın sakın! Birde utanmadan her kanala çıkıp reklamını bas bas bağırarak yapıyolar.AHİRETTE İKİ ELİM YAKANIZDA BİLMİŞ OLUN!

 65. Gülsen

  Arkadaslar lütfen her seyi yorumlari okumadan almayin.
  Ben Almanyadan Türkiyeye izine geldim alcaktim simdi almiyorum. Hakkinizi arayin onlara paranizi yedirmeyin.
  Türkiyenin denetleme görevlilerine gidin. böyle seyleri TV ye nasil koyuyorlar. Kimse arastirmiyormu. Iyiki almadim ona verecegim parayi saclarimi boyatirim daha iyi.

 66. bayram

  İyiki bilgisayar icat oldu,iyiki yorumları okouyabiliyoruz. Yoksa bende alacaktım. Beyazlardan benim gibi muzdarip arkadaşlara tavsiyelerim olacak. Faturanızı sakın kaybetmeyin , bulunduğunuz ilçedeki kaymakamlık binasındaki tüketici hakem heyetine iki satırlık dilekçe ve faturalarla müracat edin.Paranızı söke söke alırsınız.Zor değil 2 dakikanızı alır.Sanayi ve ticaret bakanlığına şikayetinizle ilgili dilekçeyi mektupla gönderin, değerlendirilecektir. Schwarzkoph re nature kullanıyorum. Gecici ama memnun kaldığım ve ucuz bi ürün gittigidiyordan temin edebilirisiniz.

 67. ibrahim

  nasil boyle bir aymazlik bu anlamis degilim. hakem heyeti ne yapiyor onu hic anlamis degilim. faturalar ve faturadaki vergi mukellefi ismi sirket felan gercek mi acaba?? iyiki almadimda burayi okudum.

 68. zeynep çeçen

  ürünü internette kaç defa izledim, mahmut tuncer beyin proğraındada izledim güvendiğim bir sanatçıdır ama onu bile kandırdılar nasıl bir firmadır bu bukadar yala söyleyebiliyor ben daha kullanıpta etkili oldu diyen görmedim diyenlerde nette on onbeş kişi onlarada inanmıyorum artık.lütfen bu işe bir çözüm bulunsun artık saçlarımı boyatmak istemiyorum…

 69. zeynep çeçen

  burdan özel kanlallara da sesleniyorum lütfen bu tür ürünleri emin olmadan reklemını yapmayın. yoksa sizde mi pay alıyorsunuz da insanların dolandırılmasına göz yumuyorsunuz….

 70. zeynep çeçen

  bu ürünü satanlara sesleniyorum bu dünya fani zengin olsanızda öleceksiniz vede o yüce yaratıcının karşısında hesap vereceksiniz size hakkımı helal etmiyorum iki elim yakanızda olacak bu ürünün reklamını yapanlarında şu mübarek ramazanda hiç mi Allahtan korkmuyorsunuz anladık zaten kuldan utanmadığınızıda…………..

 71. erdal

  gavur parasıyla 5 kuruş etmez diye bir tabir var bizim buralarda işte tam bu ürüne layık bir laf hatta dahada kötüsü mevcut saçları döküyor ürünü satanlarda ırsi beyazlıklara etki etmiyor diye savunma yapıyorlar bunlar dolandırıcıdan başka bişey değiller sakın bizim gibi aldanmayın siyahlatayım derken kel kalmayın

 72. zynpp

  35tlye aldığım gutto karınca yumurtası hiç bi işe yaramamşıtı hazır onu anmışkende öncelikle onlara(gutto firmasına) zehir zıkkım olsun her kuruşum harçlıklarımdı o paralar benim yemedim biriktirdim aldım bu konuya gelince safımya az bi para daha biriktirdim ve bu ürünü almayı düşünüyordum ama yorumlarınızı görünce yaşadığım gutto macerası geldi aklıma bu olayda maddi manevi zarar gören arkadaşlar sizin için gerçekten üzüldüm uyarınız içinse teşekkür ederim sayenizde aynı şeyi tekrar yaşamıyacam ve çevremdekilere tavsiye edip yaşatmıcam firma sahiplerne sesleniyorum hele hele bu zamanda benim param sizin kadar değersiz değil o şerefi size bahşetmcm….

 73. kadir

  bu kadar olumsuz yoruma rağmen çıkıp bi açıklama bile yapmıyolar dolandırıcı bunlar ama hala satışını durdurabilecek biri yokmu

 74. catmania

  teyzem bu ürünü almayı düşünüyordu iyiki yorumları okumuşum 100 kişiden 99u memnun degil,o memnunum diyende şirketin elemeanıdır.zaten böyle zırvalıklara asla inanmam alma demiştim ama o kart sesli troya benzeyen teyze öyle bi anlatıyorki yok pigmentleri harekete geçiriyor fln mübarek sanki alttarafı bi sampuan degil deri altından enjekte edilip hücreye nüfus ediyor..kesinlikle paranızın,işin peşini bırakmayın arkadaşlar onlar çirkefe yatarsa siz iyice çirkefleşin,mahkemede arayın hakkınızı.ve nolursunuz böyle tvde satşı yapılan zırvalıklara inanmayın,zaten ürünler düzgün olsa netten,telden satış yapılmaz adam gibi muhatap olabileceginiz eczanelerde fln yapılır..

 75. dilek çimen

  norma internetten aldım sakın almayınn hem yanlış ürün gönderiyorlar hemde çalışanlar insanları aşalıyorlar grey away ürünle ilgili söylenenler yalan bir işe yaramıyor tersine daha da beyazlatıyor insanların bu tür ürün satıp kandırmalarina izin vermeyelimm arkadaşlar bu tür firmalar kendi çıkarlarına karşı bizi kullanmasına izin vermeyelimm ban destek verin lütfenn..

 76. adem balcı

  Sayın grey away şampuanın satış mensupları artık vatandaşı dolandırmaktan vazgeçin.Çünkü benim adım Adem BALCI.Ben bu şampuanı ilk cıktıgında almıstım.bana 28 günde doğal sacların cıkacak diye söylediler bende aldım..ama saçım da hiçbir değişiklik olmadı hatta sacımda daha cok beyazlar cıktı.Tekrar şirketi yani istanbulu aradım bu sefer telefona öykü yıldız diye bir bayan çıktı.bana önceki satışta bi problem oldugu soyledı tekrar alıp denememı tercih etti ve bu sefer kesin dedi aynen ne dediyse bütün dediklerini uyguladım.ama sacım hala dogal rengıne donusmedıgı gıbı dahada cok beyazlar cıktı lütfen artık vatandaşı kandırmayı bırakın.. ve de şirkete ne kadar para verdıysem geri almak istiyorum hatta şirkette numaram da var.0535 699 35 02 bu da cep numaram..! saclarım eskiki dogal rengını istıyorum benım sacım bu kadar beyaz değildi ama o cok beyasladı yarıyı gectı ne yaparsın bılemıyorum ama benım sacımı önceki rengini getirin..! SAYGILARIMLA..!

 77. adem balcı

  ben adem balcı bu sampuandan memnun kaldık dıe yorumlar goruyorum hıc bır yorumda adres telefon numarası veyatta e-mail adresi goremıyorum..! bu nedemektır benm anladıgım su; bu yorumu yapanlar şirketin kendı elmanı dıe dusunuorum vatandası bolce yorum esnasında kandırmıs oluyorlar

 78. adem balcı

  Dawa acıLmış.. Dawaya katıLtık eger sızLerde dava acmak ısterseniz avukat SABRİ SANEM Numarası:0532 350 35 55 Lütfen yorumu gercege aLın sızLerdeee bosuna para dökmeyin değmez cunku..! bu avukatın muarasını aramanızı RİCA EDIYORUM.. SizLerde katıLın tşk ederiorum saygıLarımLa..!ADEM BALCI

 79. sibel

  bende almayı kesin düşünüyordum ama almadım ,1-2 yorum olumsuz olsa anlarım olabilir ama öyle çok mağdur varki iyiki almadan okudum ,reklamda doğal ve fresh kokusu var dedi bayan, olumlu yan etkileri sebebiyle banyosundan eksik etmeyenler var dedi,lerzan mutlu sordu hiç memnun kalmayan yok mu? birkaç tane var oda düzensiz kullanım hemen mucize etki bekliyenler gibi kişilerde oldu dedi,ve üstüne basarak çok iddealı söyledi ALBİNO HASTALARI dışında her beyaz saçta kesin çözüm dedi, maksimum 3 ayda ana renge kavuşuyor, 6 ayda bir- yada yılda 1 set koruma amaçlı kullanıyorsun dedi,keşke çözüm olsa yüce allah kimbilir ne nimetler verdi mutlaka çözüm olacak formüller üretilir ama üretmezler dünya devi kozmetikçiler boyacılar kıytırık şirketlere bu hakkı tanırmı, anında yok ederler herkes kullanır boya satamayız diye ,mutlaka boyayı tercih eden bir kesim olsada satışlar etkilenir .vatandaş ahmetede katılıyorum

 80. fikret

  Arkadaslar bunlarin gelmidimi gecmisini……..sahtekarlar 2set aldim 6 ay kullm duzelecego yerde saci daha kotu yapiyor yizume telefomu kapattilar parami istiyorum dava acacagim serefsizlere

 81. ali güven

  sevgili arkadaşlar, üstteki yorumların birkısmını ve başka sitelerdede okudum. bende gray away aldım 1 set norma idi sanırım şirketin adı. web sitesindeki ürünlerden şampuan bana farklı ürün geldi sanki merdiven altında üretilmiş gibi. yaklaşık 1 ay kullandım ama gözle hissedilir bir gelişme olmadı. almanyada eşimin bir arkadaşı var ondan gradual control diye bir ürün getirttik. (türkiye fiyatı bulabildiğim en ucuz 40 tl, biz 8 euro ya getirttik) haftada 1 kez kullanın dediler ben son 5 gün her gün kullandım saçlarımdaki beyazlar gırileşmeye başladım. kullanmaya devam edeceğim bilmiyorum sonucu tam olarak ne olacak ama olumlu olursa mutlaka buradan yazacağım. umarım faydam dokunur herkese sevgiler saygılar.

 82. cenk

  ah ah bu moliva denen pisliği satanlarda suç yok suç araştırmadan mucizeye inanan masallarla büyüyen bizlerde.
  maalesef bi halta yaramayan bu ürünü bende kullandım
  ayrıca içeriğine bir bakın elinizdeki kutunun.
  sodiumthiosulphate :altın çıkarma işlemi (sadece biri) ve bir sürü asit kimyasal madde …
  adiler keşke sadece kazıklayıp para çarpsalar..
  ama biz bu kadar öküz bir ahaliolduğumuz sürece hayvan pisliğini umut diye satıp gülerler arkadan ve kazandıklarını en pahalı lüks otellerde yerken.

 83. mehmet öner

  arkadaşlar bunlar hepsi dolandırıcı hiç kımse almasın kulanmasın biz bu tuzağa tüştük bari diğer arkadaşlari uyaralım grayban almiştım 40 gun kulandım sonuc husran

 84. ramazan

  sibel hanım doğru söylemiş ünlü markaların üretip pazarlayamadığı böylesi ürünleri böylesi kıytırık şirketleremi bırakacaklar ,ingilterede üretmişlerde kıytırık bir kimyagere vermişler pazarlamak için pööhhhhh,vay sahtekarlar vay,kozmetik mafyası bunlar,elleri çok uzun…..

 85. cem

  İnternetden Okuduğum şikayetler Hem firmadan Hemde Üründen uzak durmam gerektiğini söylüyor…

 86. handan GÜVEN

  daha önceki sayfada da bahsettiğim üzere pazarlamıcılar artık kapımıza değil türk televizyon kanalları aracılığıyla giriyorlar.ve ne yazıkki reklam kuşakları yada reklam programlarıyla değil sağlık yaşam,sosyal içerikli ünlülerin sunduğu, uzman gözüyle adlı programlarla kitlelere ulaşıyorlar ve yine ne yazıkki bu kannalr bunların aracıları,(SAĞLIK ) başlığı altında bu ürünleri satmalarıda bu kadar kolay oluyor.sizlere tavsiyem yasal haklarınız kullanınız.sanai ve ticaret bakanlığının şikayet sitelerine form bıakın.yine ayrıca bulunduğunuz ilm ve ilçelerin kaymakkamlıklarında bulunan tüketici hakları hakem heyetlerine müracat edin.ayrıca sağlık bakanlığı alo hatlarına şikayetlerinizi yapabilirsiniz .yine bimer gov.tr ye de yazılı olarak ulaşın en azndan vatandaşlık görevinizi yerine getirin.bu satışlar devam ettiği sürece mağdur bir kitle oluşacak.bunlara aracı olan tv kanallaını arayıp söylemekten çekinmeyin bizler utanılacak bir şey yapmadık. yine bu kanalları rtük e isimle şikayet edin gerekirse bu programları yapan yapımcılarıda şikayet edin ben ettim hakkınızı arayınnn en azından topluma karşı vicdan borcumuzu yeine getirelimm.başka mağdurlr olmasın.sağlık ve hukuk ihlali yapan bu insanlardaha fazla fırsat verilmesin…

 87. b. ali

  yav millet harbiden bende ürünü hiç almadım , velakin yorumlara baktım , arbiden iyice bir üçkağırtçı bunlar
  kanalardan kanal yapıp sızıyolar milletin aklına . değerli yorumlarınız için şmdiedn tşk ederim . alacaktım vaz geçtim
  almayacaaaam.

 88. İsmail Tayfun

  İlaç oldukça etlili bazıları bir ünite bazıları 15-20 ünite kullandıktan sonra kandırıldıklarını anlıyorlar.Haramdan para kazanmak için her yolu deneyen sahtekarlar insnların duygularını kullanmaktan geri kalmayacakları gibi bunlar her türlü normal insana ait utanma,sıkılma ve iyi insan hasletlerinden yoksundurlar siz ne derseniz deyin kandırmaya devam ederler.

 89. Cumali Özek

  Moliva greyaway i 2kutu kullandım ama hiç bir çözüm oluşturmadı.Saçlarım hala aynı beyazlıkta hatta sararttı.

 90. DEVRAN

  keser döner sap döner , gün gelir hesap döner.Bu tamamen ve bilinçli olarak kul hakkı yemektir.Bunun hesabını bu ürünün reklamında ve tanıtımında bilinçli yada bilinçsiz olarak rol almış katkıda bulunmuş herkes er yada geç ödeyecek !!!!!!!!!!!!!! vicdan sahibi bir insan bunca insanın karşısındakinin hakkına tecavüz edilmesine göz yummaz aracı olmaz ve şuna inanınki eğer yaptığınız ticarette gerçektende samimi değilseniz sadece cebime girsin yeter karşı tarafın bu ticaretten memnun kalıp kalmadığı beni ilgilendirmiyor ben sattığım miktara bakarım diyorsanız size sadece şunu söylerim .Bunca olumsuz yoruma ve denemeye rağmen hala bu ürün öyle böyle kesin almalısınız beyazlarınızdan tamamen kurtulacaksınız diye bas bas bağıranlardan,bunca insanın hakkı sorulacaktır kimse cevapsız kalmaz bu ürünün türkiye sınırlarına girmesine sebep olan türkiye distibitörlüğüne önemle duyrulur!!!ya bu insanlara zararlarını ödeyerek özür dileyin ve hakkınızı helal ettirin şerefinizi ve öbür dünyanızı kurtarın yada ALLAHINIZDAN BULUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 91. lkjdnflkdnf

  Hic inanmayin bu tur seylere !!!! Ingilizler bir hap buldular ancak bunun pazara sunumu 4-5 yil surer. Sadece sabir ve sarmisak

 92. mustafa

  bu ürünü niye bu kadar reklam yapıyolar peki kötüyse bende aldım ama daha yeni gördüm bu yorumları
  biri cvp versin

 93. melek

  çok saçma şeyler bunlar saçlarınızı kazıtın gitsi ben öyle yapıyorum tam8 yıldır ne yağ ne kepek ne beyaz perukta kullanmıyorum çünkü kendime güvenim var

 94. OSMAN YEMENOĞLU

  Bende şimdi internetten sipariş vereyim dedim ama dikkatimi çekti yorumlara baktım sipariş vermkten vazgeçtim. Yorum yazan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Hakkınızı arayın ve mücadele edin halkımızın dolandırıcılar için potansiyel bir avanaklar güruhu olmadığını gösterin…

 95. emine

  vay namussuzlar p.tesi sipariş ediyordum iyiki yapmamışım arkadaşlar kakkınız arayın davanızı açın bunlara mustahak

 96. sibel

  bu ürünü alacaktım arkadaşlar sağolun şikayetleriniz beni aydınlattı.inşallah sizde paralarınızı geri iade alabilirsiniz. Ali güven arkadaş senin kullandığın ürünün faydası oldumu bizi aydınlatırsan sevinirim

 97. zehra demir

  Yorumlarınızı okuyunca kesinlikle almamaya karar verdim.
  Daha önce ozoderm kullandım.aynen bu yorumlardaki gibi hiç bir faydası yok.Gerçekten bunlar bizim gibi iyi niyetli insanların
  hakkını yiyorlar.Ama niye o meşhur kişiler ve tv kanalları böyle şeylere bilerek aracı oluyorlar.Niye sağlık bakanlığı Rtük bu işlere el atmıo.halen de utanmadan devam ediyorlar reklamlarına

 98. tevfik

  arkadaşlar bende BİOKSİN ve BIO GRAW saç dökülmesine karşı siprey aldım.hiç faydası olmadı.milleti kandırıyorlar.üstelik benim saçımda çok dökük değil.

 99. seyhan

  arkadaşlar tam 4 set kullandım 460 tl para ödedim. sadece grileşti ve şampuan bitince beyazlar ortaya çıktı. umut tacirleri. allah belalarını versin. haram olsun bütün param

 100. sureyya

  REKLAMIN BİR SINIRI VAR SONUÇTA bir ürünü sunup satışına yardımcı olurken.ŞİKAYET birimi de olmalı KANALLAR DAHADA HATALI Ben sizler sayesinde bu ürünü almaktan vazgeçtim yorumlarınız İÇİN HERKESE TEŞEKKÜR umarım paralarını alabilirsiniz

 101. cem

  değerli arkadaşlarım bu tür insanlara vede şirketlere nasıl güveniyorsunuz gerçekten anlamakta zorlanıyorum bunların geneli dolandırıcı bunlar kendi menfaatleri için yapmayacakları, dolandırmayacakları ,satmayacakları hiç bir şey yok dolayısıyla bu tür insanlara asla güvenmeyin bu tür saç siyahlaştırıcı
  yada başka ürün adı altında ne olursa olsun bilmem sanatçısı tanıttı yok bilmemm film yıldızı tanıttı asla taviz vermeyin çünkü bunlar fasafiso yetkili bir kişi tarafından açıklanma yapılmadığı sürece bu tür insanlara kanmayın tuzaklarına düşmeyin bu tür insanlar bizi yani halkı gözlerinde çok cahil ve kandırılması çok basit kişiler sanıyorlar. bilmezlerki asıl cahil cahillerin önde gidenleri bizzat onlardır. bunlar çağımızın modern hırsızları bu tür insanların avı olmayalım bu tür reklamlara inanmayalım rahmetli kemal sunal’ın film’inden hiç mi birimiz örnek almıyoruz millet kumaş alır cart diye yırtılır buzdolabı alır soğutmaz ,şampuan alır saçları dökülür lütfen bunları görelim artık. eğer bu şirketlerin sizi dolandırdığına kanaat getirdiyseniz ne duruyorsunuz o zaman hakkınızı aramak için cumhuriyet başsavcılığına dilekçelerinizi sunun cezalarını çeksinler yani kaybetiğiniz para olmasa bile bu tür şirketlerin başka mağdur yaratmamaları için insani bir görev bence tekrar geçmiş olsun mağdur olan arkadaşlarıma saygılarımla.

 102. justine

  arkadaşlar , eğer aldığınız ürünün fişi faturası v.s varsa mutlaka dava açmalısınız.çünkü kesin kazanırsınız..benim de farklı bir alanda da olsa benzer bir durum başıma geldi,dava açtım kazandım.ama biraz uzun sürebilir,sabırlı olun,çünkü çok fazla yığılma var,adli yargılama süreci yavaş ilerliyor.bu sahtekarlığı yapanlarda yasla boşluklardan ve denetimsizlikten yaralanıyor.zaten dikkat ettiyseniz satış sitelerinde adres veya ürün içeriği hakkında bilgi yok.bu işi bayilik alan herkes evinden yapabilir..ama yinede dava açmak yararlı olacaktır,çünkü elinizde delil var.üstelik toplu halde açılan davalar daha etkili olur..

 103. cansu

  saglık bakanlıgı gerekirse başbakanlık suç duyurusu yapın bu çok büyükparalar haksız kazanç saglıyorlar şebeke bu firmalar araştırılsın altından kimbilir ne çıkacak sessiz kalmayın hakkımızı arayalım ben gerekli mercilere baş vuracam.

 104. seyhan

  lütfen inanmayın ben bu moliva yı fda onaylı diye aldım …eksiksiksiz 6 ay kulllandım hemde hergün inanın 6 ay… sadece saç rengi grileşti sonra ama beyazalr aynı şekilde …interneti aradım dediler metabolizmanız yavaş çalışıyor falan filan dedim tüketici mahkemesine başvuracam ..sonra size bir kutu da yollayalım buun da deneyin …dediler sonuç aynı….lütfen almayın ve inanmayın..

 105. fatma

  arkadaşlar bende üç set aldım bir hafta kullandım sonra bu yorumları okudum hemen bıraktım daha önce görseydim olan parama oldu

 106. faruk cicek

  değerli arkadaşlar bir yıl kadar önce alma gafletinde bulundum hemde internetteki resmi sitelerinden sakın ola ki benim gibi aldanmayın bunlar dolandırıcı beş para etmez yapış yapış pis kokulu bir sprey gönderdiler ve 1 ay kullanmama rağmen hiç işe yaramadı benden söylemesi

 107. GAMZE

  3 ay kullandım hiç fayda göremedim almak isteyenlere duyrulur hiç almayın para tuzagı paranız iade dediler faturalarıda gönderin geri vercez dediler gönderdim apsyle sonrada nasıl oluyo bilmiyom ama kabul oladı dediler haram zıkkım olsun sahtekarlar almayın arkadaşlar niye fatura istiyorlar benim elimde delil kalmasın diyemi istediler alırken çok iyiler geri vermeye gelince sahtekarlar şerefsizler

 108. şemsi

  evet arkadaşlar ben dava açtım norma şirketine kazandım tüketici hakem heyeti benim haklı gördü paramı tamamını iyada edecekler grey evey işe yaramadı 270 tl ödemiştim herbal vivit içinde 270 ödemiştim bugün banka hesap numarası verdim .Bu yasal süreyi size anlatıcam önce bulundugunuz şehrin kaymakamlıgına tüketici haklarına gidiyosunuz onlar ihtarname çekiyorlar ve sonra tüketici hakem heyeti karara varıyo bu karar süresi üç ayı buluyor ve size karar sonucu bildiriliyor bu süre içinde tek masrafınız fotokopi masrafı oluyor davayı kazandım az kalsın canımla ödüyordum çok saglık sorunu yaşadım kalbim duruyordu ilacın etkilerinden size diyecem bu ilaç ve şampuanı kullanmayın .Hakkınızı arayın kolay gelsin.

 109. şemsi çalışkan

  gamze hanım bendende faturayı gönderirsem paramı iyadeedeceklerinin sözünü vermişlerdi tabiki faturanın iyadesinden sonra paramı göndermediler .faturanın fotokofisini çekmiştim onunla tüketici hakem heyetine başvurdum kaymakamlıktan .davayı kazandım 270 liramı iki gün önce iyade ettiler .saglık problemi yaşadıysanız raporlarınızıda dava dosyasına ekleyin .tüketiçi hakem heyeti tüketicinin yanında unutmayın dava sürecinde fotokopi parası veriyosunuz potokopi çektirdiyiniz yere .gamze hanım faturayı gönderdiyiniz aps kagıdını da dosyaya koyun .çok kolay paranızı zıkım etmek yerine söke söke alın kolay gelsin hepinize

 110. NÜLÜFER İNCE

  bende kral fm dinlerken hemen siparış verdim. ve yorumlarınızı verdikten sonra okudum hemen iptal etmek icin aradım fakat iptal edemıyeceklerini söylediler bende sizin sorununuz dedim ben ürün gelsede almıcam ister iptal edin ister etmeyin dedim ve oglene dogru siparişim geldi kargo görevlisine iptal ettigimi söyledim.sizin sayenizde bu sehtekarlardan kazık yememis oldum tüm yorumları yazan arkdaslara binlerce kez tesekur ederım benım sokaga atılacak param yok.

 111. admin Yazar

  TEBRİK EDİYORUM.. HERKESİN SİZİN GİBİ AYNI CESARETİ GÖSTERMESİ LAZIM. İNSANLAR NEDEN KORKUYOR BİLEMİYORUM. KORKMASI GEREKENLER SİZ DEĞİLSİNİZ ARKADAŞLAR. KORKMASI GEREKENLER ONLAR. SİZ MAĞDURSUNUZ DİYE KORKAK OLMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ. LÜTFEN HAKKINIZI SÖKE SÖKE ALIN. ALLAH SİZE ÖNCE HAKKINIZI ARAYIN DİYOR. BEN BIRAKTIM ÖTEKİ TARAFTA HALLEDERİZ DİYE KANDIRMAYIN KENDİNİZİ. DEVLET SİZDEN YANA. GEREKİRSE 1 LİRANIZ İÇİN 1000 LİRA ALIRSINIZ. SİZ HAKKINIZI ARARSANIZ BAŞKALARI MAĞDUR OLMAZ. BUGÜN SANA YARIN BANA..

 112. mehmet

  Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ben de almaktan vazgeçtim.Dolandırıcılara nasıl hala izin veriliyor anlamıyorum?!!!!

 113. pinar

  Bugün sipariş verdim ve yorumları geç okudum.karasumuza denemeden iade edemeyeceklerini,1 ay deneyip,sonrasında da kullandığıma dair kan testi sonucunda iade edeceklerini söylediler.tüm bunları yapsamda iade edecekleri meçhul!bende kullanıp tüketici haklarına gidicem. Gelişmeleri yazarım…

 114. pinar

  Bu satış işlemi Tuketici haklarında mesafeli satış olarak geçiyor.Mesafeli satışlarda da ilk 7 gun icinde neden belirtmeksizin ürünü iade hakkına sahibiz.en yakın Tuketici derneğine faturanizla gidip şirkete ihbar çektirin.ürünü kargo ile onlara iade edin ve ilçenizin kaymakamlıgindaki Tuketici heyetinde form doldurun gerisini heyet yasal islemlerle hallediyor ve paraniz %99 iade ediliyor.Yasal süreç için birkaç ay bekleniyormuş.Kimseye hakkınızı yedirmeyin! Güvenilir olmayan hiçbir firmadan da alışveriş yapmayalım.Çünkü satışlarında denetim eksik ve insanların 3 kurusuna göz dikmiş sahtekar çok!kolay gelsin.

 115. ali

  arkadaşlar molivayı ben de aldım ve kullanmaya başladım 1 ay kullandıktan sonra saçım gerrçekten eski haline dönmeye başlamıştı ben de seviniyodum bu duruma ama dedikleri gibi bir ürün deil moliva kullanmayı bıraktıktan sonra saç tekrar beyazlaşıyo para tuzağı sakın aldanmayın verdiğim para haram olsun şikayet edin arkadaşlar ben allaha havale ettim boyadan hiç bi farkı yok boya daha iyi

 116. serdar

  ben ürünü aldım yorumlarınızda yazdığınız gibi hem kötü kokuyor.hem de saçları daha çok yıpratıyor şirketi aradım ürün iadesi için 1 hafat geçtiği için iade almıyoruz dediler
  bende ayni firmadan ikinci bir ürn şiparişi verip ürününü para ödeyerek resmi kurumda içeriği hakkındaki raporuyla mahkemeye verdim . şunu söleyebilirim içindek i karışımda bitkisel madde değil kimyasal bir karışım biraz boya gerisi alakasız..
  tamamen sağlıksz kendim zaten bir şirkete bağlı olarak avukatlık yapıyorum. bakalım insanları kandırmak nelere mal olurmuş..

 117. filiz isozen

  ben grey avvayden hakkımı arıyamıyorum çünkü tüketici mahkemesine verecegim diyince faturalarını yolla sana paranı verelim dediler şimdi ne para mı nede faturalarımı veriyorlar çok akıllılar 510 paramı kaptırdım artık asla hiçbir reklama inanmıyorum bu bana iyi bir ders oldu bunların hepsı şarlatan aptalları böyle kandırıyorlar

 118. Asya

  NORMA internet isimli şirket yapılan tüm kötü yorumları diğer sitelerde siliyor!Hatta mail adresime isimsiz virüs yüklü program atılıyor!Bu firma gayri ciddi,insanların saglıgı üzerinden haksız kazanç elde ediyor.Tuketici derneklerine başvurun sizi yönlendiriyorlar ve ilk 7 gun icinde neden belirtmeksizin iade edebiliyorsunuz.Paranizi da 2 ay icinde alıyorsunuz!!!!BU ÜRÜNE İNANMAYIN TAMAMEN TEZGAH!!!

 119. murat

  yarın sipariş verecektim yorumları okudum hayal kırıklığına uğradım beyazlardan kurtulacağımı düşünüyodum ama neyse…….

 120. atmaca

  ben de sipariş verecektim iykide yorumları okumuşum hiç kimse olumlu bir şey diyen yok o zaman onların ta … şerefsizler

 121. Meliyke

  Arkadaslar tesekkür ederim.bende almak istiyordum.parama yazik olucakdi.

 122. URFALIYAM

  ARKADAŞLAR BUNLAR TAM DÜZENBAZ.NİTELİKLİ DOLANDIRICILAR.3 SET VERİYORLAR. SONRADA BİR GEÇTİ DEYİP PARAYI İADE ETMİYORLAR.AMA BEN TÜKETİCİ HAKLARINA BAŞVURUP ŞİKAYET EDECEĞİM

 123. sami / antalya

  merhabalar ! grey away reklamlarını izledim tv den ve inandım saçlarımın 4/1 beyazlamıştı yaklaşık 6 aydır hiç aksatmadan kullandım ve halen kullanmaktayım, ama malesef saçımdaki beyazlar şimdi yarı yarıya arttı yani 4/1 olan şimdi 4/2 beyaz anlayacagınız boş iş bunlar olan bizim paralara oldu birileri zengin oluyo vermiş oldugum paralar haram olsun! NOT: LÜTFEN PARANIZI BOŞYERE VERMEYİN GİDİN Bİ GARİBANA VERİN EN AZINDAN DUA EDER.

 124. murat

  iyiki bu yorumları yazmışsınız daha kimbilir kaç kişi bu para tuzağına düşecekti.

 125. serdarkartalcı

  Gerçekten bu ülke sahipsiz koskoca sağlık bakanlığı böyle bir soyguna nasıl göz yumar bu soygunu nasıl görmezden gelir ben bu soygunu yapanlara kızmıyorum onların zaten ar damarı patlamış onlar her şeyi göze almış yasalardaki bütün boşlukları biliyorlar üç günde şike yasasını jet gibi geçiren parlamento 80 yıldır üç kaatçılar tarafından soyulan halk için iki maddelik anaya değişikliğini yapmıyor hatta yasa değişikliğine bile gerek yok kararnameyle bile düzeltebilirler ama yapmıyolar vede yapmicaklar bu düzen böyle değişecek zannedenler sanırım daha uzun yıllar beklemek zorunda kalıcaz soygunla akraba gibi yaşamaya devam edicez yada soyula soyula cinnet getirip bizi soyanların vede bizi soyduranların kapısına makamına dayanıcaz kendi hakkımızı kendimiz aricaz. NOT.Soyulanların içinde bir avukat varsa lütfen bize öncü olsun yada ortak bir avukat tutalım bu soygunun üzerine beraber gidelim arkadaşlar bu soygun çok büyük bir soygun ünlüleri televizyonları gazeteleri nasıl satın aldıklarını gördük lafta kalmasın hepinize selam. NOT… SOYGUN şu anda bile devam ediyor yani birilerinin canı yanmaya devam ediyor hiç olmazsa bizden sonrakileri kurtaralım BU BİR VATANDAŞLIK BORCUDUR….

 126. mehmet

  bende alacaktım ama yorumları görünce vazgeçtim paramızla sağlığımızdan olacaktık saçlarım böyle kalsın. daha hiçbirşeye inanmıyacam arkadaşalar hakınızı arayın..

 127. orçun

  ya arkadaşlar, saf olmayın ya, önce araştırın ondan sonra alın .bu adamlar düpe düz sahtekar,bide tv ye çıkıyolar,bizde diyoz kötü bişeyi çıkarmazlar, hemen alıyoruz ..bunlar kaç ay oldu ve hala satıyolar anlamadım ne saf bi milletizz

 128. sevim

  Arkadaşlar ben ürünü kullandım tam rezalet paramı istedim vermediler tüketici hakem heyetlerine gidip derdimi anlatım beni haklı bulup lehimde karar çıkdı bu kararı onlara postaladım gine param ödenmedi bu sefer icra davası açtım 1 ay sonra para ve masraflar hesabıma yattı kim sonuç alamadıysa aynı işlmi yapsın dolandırıcılarda paranızı bırakmayın.Elinizden geldiğincede herkesin kulanmasını engeleyin soytarılar haksız yere para kazanmasın.

 129. Maduruzzzzz

  bu üründen 3kardes kullandık 6aydır hıcbır faydasını gormedık hayla bıze 8 ay suruyo dıyıp yalan konusuyorlar bu serefsızlıktır aldıkları para zehır zıkkım olsn ellerı ayakları tutulsn ahırette ıkı elımde yakalarında olsun ınsallah sakın bu urunu almayın verdığım paralar ağzından burnundan irin olup oksın allah belalarını versın ınsallahhhhhh bızım umutlarımızla oynadılar serefsızler sıtrese soktular alllahta onları sıtrese soksn o kadar uğrastık bu sıteyı gordukten sonra anladımkı bızı kandırmıslar serefsızler saclarımız hayla bembeyazzz !!! DUYUNNNN SAKIN ALMAYINNN GREYAWAY SAkı
  n almayın

 130. şafak çakar

  allah akıl fikir versin.böyle sacmalıklara nasıl inanıyosunuz.eğer gercekten doğru olsaydı haber bültenlerinde acıklanırdı:))) nasılki bazı hastalıkların tedavisi bulunuyorsa.sonucta sac bayzlamasıda bir hastalık. relam tv lerin herzaman işine gelir.bunlardan ekmek yerler.şarlatanlarında işine gelir.

 131. Ali Halici

  Arkadaşlar 6 Ocak 2012 tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan uyarıyı sizlerle paylaşmak istedim:

  Sağlık Bakanlığı İlaç Eczacılık Genel Müdürlüğü “Ozoderm Grey Hair” isimli saç renklendirici ve kozmetik mevzuatı ile ilgili yazılı açıklama yaptı. Ozoderm Grey Hair markalı saç renklendirici kozmetik ürünün internet ortamında ve görsel medyada yer alan tanıtımlarında; ‘Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır’, ‘Sağlık Bakanlığı’nca tescillidir’, ‘5324 Sayılı Kozmetik Kanunu’na göre üretilmiştir” şeklinde ürün tanıtımlarının yapıldığının saptandığı belirtilen açıklamada, “Kozmetik Mevzuatı gereğince üretici, kozmetik ürünleri piyasaya arz etmeden önce bakanlığımıza bildirimde bulunmak zorundadır. Bilindiği üzere, bu bildirim, sadece bir beyan niteliği taşımaktadır. Bu nedenle, ürünlerin Sağlık Bakanlığı’ndan izinli olduğuna dair yazılı ve sözlü ibareler veyahut izinliymiş izlenimi veren tanıtımlar, hem kozmetik, hem de tüketicileri koruma mevzuatına aykırıdır ve bunlara mevzuat gereğince idari ve cezai müeyyide uygulanmaktadır.” denildi.

  Açıklamada ‘Sağlık Bakanlığınca onaylıdır’, ‘Sağlık Bakanlığınca tescillidir’, ‘Sağlık Bakanlığınca izinlidir’ gibi ibarelere ve bakanlık logosunun kullanıldığı kozmetik ürünlerin reklâm ve tanıtımlarına itibar edilmemesi, bu tür reklam ve tanıtım yapan kişi ve firmaların bakanlığa bildirilmesi istendi.

 132. Ali Halici

  23 Kasım 2011 – 12:41

  ANKARA – Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü, piyasada yasa dışı satılan saçtaki beyazlıkları giderici ürünlerle ilgili uyarıda bulundu.

  Piyasada gerek internet üzerinden gerekse doğrudan satış yoluyla tüketicilere ulaştırılan saç beyazlık giderici ürünler bulunduğu belirtilen uyarıda, bu ürünlerin saçın doğal kimyasına tesir ederek kullanıldıkları müddetçe etkili olduğu, kullanımın kesilmesi durumunda saçın eski haline döndüğü belirtildi.

  Elde edilen rengin kalıcı olması için ürünün belli aralıklarla tekrar uygulanması gerektiği kaydedilen bakanlık uyarısında şöyle denildi: ”Saçta beyazlık giderici ürünler etkilerini genellikle içerdikleri ‘Kurşun Asetat’ isimli madde ile gerçekleştirmekte olup 2009 yılı itibarıyla Avrupa Birliği ülkeleri ve ülkemizde ‘Kurşun’ bileşiklerinin (kurşun asetat/lead acetate) kozmetik ürünlerde kullanımı yasaklanmıştır. Kurşun bileşiklerinin kullanımının yasaklamasıyla birlikte mevzuata uygun hareket eden firmalar ürün formüllerini değiştirmiş ve benzer etkiyi elde etmek üzere ‘Bismuth Sulfate, Sulfur, Triethanolamine’ karışımını kullanmaya başlamıştır. Bununla birlikte kurşun bileşikleri (kurşun asetat) içeren bazı saç beyazlık giderici ürünlerin illegal biçimde piyasada bulunduğu Bakanlığımızca tespit edilmiş ve gerekli çalışmalar başlatılmıştır.”

  İÇİNDE KURŞUN BULUNAN BOYALARI ALMAYIN

  Sağlık Bakanlığınca bu ürünleri kullanan tüketicilere yönelik, faturasız ürün alınmaması, faturaların olası problemlere karşı saklanması, ambalaj üzerindeki formüllere dikkat edilmesi, içeriğinde kurşun bulunanların satın alınmaması uyarısında bulunuldu.

  Vatandaşlardan ayrıca bu ürünlerle ilgili Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü Piyasa Gözetimi ve Denetimi Daire Başkanlığına ihbarda bulunmaları da istendi.

 133. kaya

  Sakın almayın bu boyadan başka birşey değil bıraktığınız an saçınız eski şekline döner.Saçı dökülenler ,saçı beyazlıyanlar tıppen bunun çözümü yoktur . Tek çözüm saç ektireceksiniz ve arasıra boyatacaksınız.

 134. Mehmet Altın

  Ben bakanlığa ve RTÜK’e şikayet ettim. 2,5 aydır kullanıyorum ama hiçbir faydasını görmedim. Alenen dolandırıyorlar.

 135. EDA ÇINAR

  NETTE ARAŞTIRIN ŞİKAYETVAR İLAÇ ŞİKAYETLERİ FELAN ÇOK FAZLA ŞİKAYETÇİ VAR BENDE ALACAKTIM AMA VAZGEÇTİMM..
  VE YOUTUBE REKLAMLARININ YORUMLARI KAPALI ZANNEDERSEM BİLİNÇLİ OLARAK KAPALI ????? KENDİ RESMİ SAYFALARINDA YORUM YAPILMIYOR

 136. ELFESİYA DENİZ

  garay away resmi sayfalarına yorum yapılamıyor mevcut yorumları okursanız aynı ağızdan yazıldığı çok belli artı nette çok şikayet var you tube videoları eda hanımın dediği gibi kapalı bilinçli olarak
  BU NASIL BİR DÜZENBAZLIKTIR BİDE SAĞLIK BAKANININ ÇOK ÇALIŞTIĞINI ZANNEDİYORDUM

 137. FATMA ONAY

  4set kullanmış olmama rağmen saçımdaki beyazlarda hiçbir değişiklikolmadı.Sizi tüketici haklarına şikayet edeceğimürünleri iade edip paramı hesabıma göndermeniz gerekir.Sizin yaptığınız insanları kandırıp göz göre göre soymaktan başka birşey değil.aAldığınız paralar haram olsun.YAZIKLAR OLSUN!………………….

 138. FATMA

  grey away lacınıa 20 gündür annem kullandı saçın rengi hala beyazmış degişmemiş, şampuanıyla losyonunu tekrar alıp kullansa sakıncası varmı cevap verirseniz sevinirim..

 139. Mehmet

  çivi çıviyi söker derler, madem milleti dolandırıp,sağlığıyla oynuyorlar, eğer kapıda ödeme seçeneği varsa herkes ürün siparişi verip kargo geldikten sonra kargoyu almayıp sabote edelim.

 140. aysun çelik

  Bu ürünü dörtbuçuk aydır kullanıyorum saçımda hiçbir değişiklik yok.Kesinlikle yalan söylüyorlar,İlk alırken çok güzel konuşuyorlar üç ay içinde değişiklik olmazsa paranızı geri iade ediyoruz diyorlar ama daha sonra parayı falan iade etmiyorlar.Söylenenlerin hepsi yalan bence

 141. DOGAN

  grey a way şampuan ve spryi 3 ay kullandı ama her hangi bır faydasını göremedim hepsi koca bir yalan, insanları kandırıp soyuyorlar, tv lere çıkıyor kiyager EBRU hanım insanları gözüne bakarak yalan söylüyor, acaba şimdi söyliyecek yeni bir yalanları varmı? yetkililere sesleniyorum BU SAHTEKARLARA HESAP SORACAK KİMSE YOK MU!!!!!!!!!!!!!!

 142. hasan

  ARKADAŞLAR ŞİMDİ BU ÜRÜNÜ KIBRIS PİYASASINA SOKMUŞLAR… YİNE İNSANLAR KANDIRILIYOR… REZALET BU İŞİN BİR ÇARESİ OLMASI LAZIM… YETKİLİ SATICI BU ÜRÜNÜ KULLANANLARIN SAHTELERİNİ KULLANDIĞINI İDDİA EDİYOR BU YÜZDEN ŞİKAYET VARMIŞ…HABERİNİZ OLSUN…

 143. hasan

  BU ÜRÜNÜ ORJİNAL ŞİRKETİNDEN GETİRTENLER VAR …ONLARDA ŞİKAYETCİ BUNA SAHTEKARLIK DENİR…

 144. harun

  ben de almanyada aldim 3 ay kullantim hic bise yaramuyor simtite karadeniz kanallarina radyolarina tatantilar radyo dinlemeyi nefret edtiriyorlar

 145. nadir demircan

  Biz de eşim için almıştık gray away denen üründen. üç set bitene kadar kullandı. hiç bir faydası olmadığı gibi saçlarının rengi de bozuldu ve dökülmeye başladı. kesinlikle dolandırıcıların eline düştük kullanmak isteyenlere tavsiyem sakın almayın ve aldanmayın paranıza yazık. Allah bu insanların belasını versin. öbür dünyada iki elimiz yakalarında olacaktır.

 146. OGUZ KELES

  BENDE IKI KUTU ALDIM KULLANDIGIM ZAMANLAR ZATEN PIS BIR KOKUSUDA VARDI AMA RADYO DJ NIN REKLAMI VE BIRKAÇ REKLAM SACIMI KENDI HALINE GETIRECEK DEYINCE SABIRLA SURDUM 1 KUTU BITTI AMA SACLARIM ESKIDEN TARANIRKEN SEKIL ALIRKEN KUTUYU KULLANDIKÇA TARAYAMAZ OLDUM HEMDE MATLAŞIYORDU SAÇIMI YKIYOR TEKRAR SURUYORDUM AMA BIR ETKISI OLMASINI BIRAKIN SAÇLARIMIN DOKULMESI BILE FAZLALAŞTI ELIMDE FATURA YOK AMA 1 KUTU BOŞU VE AÇILMAMIŞ PAKETI VAR VERIRLERMI PARAYI GERI VEYA TUKETICI MAHKEMESINE GITSEM KUTULARLA PARASI BATSIN SACIMI ESKI CANLILIGINA KAVUSTURANA KADAR CANIM CIKTI SIMDI HEM PARLAK HEM SAGLIKLI …………..LOKMAN HEKIMLER SAOLSUN :))

 147. senturk

  hadi anladık bunlar şebeke tokatcı dolandırıcı her neyse de bu kanallar ne ayak anlamadım hemde seçkin insanlar seda sayan vs. tüm reytingi yüksek tv ve programlarda her yarım saatte bir özendirici reklamlar … bunlar ne oluyor hadi bu ürünle masum insanları soyup ortadan kaybolan insan diyemiyeceğim maluklar peki bunların yanı sıra bu seçkin kanallar seçkin topluma mal olmuş sanatcı sunucu neyse bunların şimdi vicdanlarıyla hesaplaşıyorlarmı acaba ????????
  yada bende bir kaç gün sonra piyasaya çıkıp bir sprey buldum a 4 kağıda sıkınca dolar euro yada ytl yapıoyor fiatı sadece ve sadece 300 ytl desmem banada yardımcı olacakmısın bu masum saf vatandaşlarımı dolandırmama paralarını çalmama lütfen cevap verirmisiniz sözüm bu sahtekarların reklamını kim yada hangi tv kuruluşları reklam ettiyse?????????????????? ayıp ayıp bizler inandığımız tv ve sunucu sanatcıların yaptığı ürünleri tükettik yazıklar olsun sizlerede birazcık meslek kuruluş ciddiyetiniz varsa reklamını yaptığınız bu firmanın ve kişileri sizlerin bulup ortaya çıkarıp adalete teslim etmeniz gerekmiyormu??????

 148. ege kanmaz

  geryaway kullandım ve memnun kalmadım gereksiz ve işe yaramayan bir ürün

 149. güldehan

  bende 8- 10 adet kadar kullandım, tam bi dolandırıcılar, ben berat tv ye güvenmiştim öyle bir kanal böyle bir ürünü nasıl reklam yapar satış artırır,bana en son şunu söylediler saçınız cevap vermiyor bu kadar tüp kullandım nasıl saç cevap vermez,artı ne söyledilerse tam uyguladım

 150. zazra

  burdaki yazıları okudum ve şok oldum.bu norma internet denen şirketin yetkilılerinden bırini tanıyorum ben hemde bana teklif etmiştı iyiki boyle bi dolandırıcıyla muhatap olmamısım arkadaşlar ben size facesinide vereyim tel.numarasınıda vereyım isterseniz

 151. İLHAMİ BAYKAL

  BUNLARIN ÇOGU ÜÇKAGITCI ŞEREFSİZ BENDE ALDIM .MİLLET SAKIN ALMAYIN.KAPAKLARI BOZUK ÇIKTI .İADE EDECEK YER BİLE BULAMADIM.SAKIN YANAŞMAYIN.DENEYEMEDİM BİLE İÇERİGİ BİLE BELLİ DEGİL.

 152. banu

  SAKIN ALMAYIN !!!!

  ben aldım kullandım, siyah şampuanı saça grilik vererek heveslendiriyor. ondan öteye de gitmiyor. hoş orda da kalmıyor, başka şampunala yıkayınca saçınız gene beyaz :(( bir arkadaşım daha aynı KAZIĞI yedi, ben de onun uyarılarına rağmen yedim maalesef.

 153. Halis KOÇAK

  Bende kullandım ama hiç bir sonuç elde edemedim. Aksine saçlarımdaki beyazlık sanki daha da arttı.
  Paramı geri verinnnnnnnnnnnnnnnn……………….. Yoksa sizi Cumhuriyet Savcılığına şikayet edeceğim.

 154. Mahmut

  Memleketimin güzel insanları gazetelerde tvlerde boy gösteriyorlar hem de tanınmış kişilerle birlikte diyorsunuz ya. Aynı filmi defalarca görmekten izlemekten neden sıkılmıyoruz.?
  Dün gibi hatırımdadır “Banker Kasteliiiiiii” diye devletin televizyonunda “Mamçakoğlu Cüneyt(Arkın)” ‘in de başını çektiği zamanın “ünlü simaları” nın oynadığı reklamlarla vatandaşın cebindeki paranın nasıl çekiliverdiğini.

  Uzun sözün kısası “Tarih tekerrürden ibaret”

 155. esra

  allah belalarını versin bu ürünü satanlarlarında reklamını yapan larında param haramzıkkım olsun palavra hepsi saçını sadece geçici bir süre için boyuyor alttan çıkanlarda beyaz oluyor bide kendi rengine çeviriyormuş yalan sadece siyah renk oluyor yıkarken elin tırnaklarının içi bile boya oluyor artık ziftmidir hint kınasımıdır neyse üstelikte saçlarıda inanılmaz şekilde döküyor paramdanda oldum saçlarımdanda oldum bunlar tam bi şerefsiz adiler paramı istiyorum öteki tarafta 2 elimde yakalarında bunlar çete resmen.saçlarım inanın yarıyarıya döküldü kimse kanmasın almasın bin pişman olur.bu işe alet olan herkesi allaha havale ediyorum

 156. Demir

  Bizden düzenli 3-5 kutu kullanan oldu. En ufak bir etkisi yok. Para tuzağı.

 157. oguz keleş

  arkadaşlar ankarada oturanlar bu urunu kullanmayın artık telefonda sorularıma bıle mantıklı bırşey soyleyemeden kapatıyorlar.

 158. oguz keleş

  0212 275 00 00 hat cevap bıle vermıyor dıekt dusuyor hat kapatılmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş kımlık dogrulama hatası verıyor

 159. sedat

  sayın tüketiciler. bu ürünü kesinlikle ve kesinlikle kullanmayın.tabi ki canınız ve paranız önemsiz ve değersiz ise kullanın. söylenilenler tamamıyla yalan hemde kocaman ve kuyruklu yalan. ben bu ürünü uzuun zaman kullandım.ve aradığımda her seferinde dedikleri şu oldu ”evet beyefendi ürününümüz önce beyazları daha canlı hale getiriyor sonra beyazlar renk değiştiriyor iki hafta içinde saçlarınız kendi rengine dönecektir.”kaç iki haftalar geçti.ben bu ürünü aralıksız 6 ay kullandım.ama reklamlarda 17 gün de değişime başlar enfazla iki ayda eski renge döner.bu kişiler yalancı ve sahtekar bir okadar da yüzsüz.ürünün yorumlarına yazılan olumsuz yorumları hep siliyorlar yayınlamıyorlar.sakın kardeşim sakın canınızı sev.yorsanız bu ürünü kullanmayın.saçınız hiç değilse parlak olmayan beyazla kalsın. bu ürün beyazları daha da parlatıyor,üstelik üründe ağır metal var.hiç bitmeyen başağrınızın oluşmasını istemiyorsanız sakın kullanmayın.kullanmış biri olarak tavsiyem budur.

 160. türkan

  arkadaşlar, hiçbir zaman soru sormayın. çünkü grey away saç beyazlatma ürünü fiyasko yok şöyle kullan yok böyle kullan hikaye ben altı set aldım dedikleri gibi kullandım hatta saçlarımı kısacık kestirdim sonucu görebiliyim diye hiç değişiklik olmadı onların dediği gibi yumuşak yapıyor ama hiçbirşekilde beyazları kendi rengine döndermiyor boyamı yaptırmak zorunda kaldım lütfen kanıp almayın

 161. fatma

  iyiki yazıları okumuşum bende alacaktım.yorum yapanlara çok teşekkür ederim beni kurtardılar.

 162. eda

  bunlar nasıl ınsan ya tam sefersızler bencede hakkınısı arayın bende sac dukulmesı ıcın ılac alıcAKTIM VAZGECTIM ALLLAHIM CIKARSIN ONLARDAN AMA ONLARA DERS VERMEZSENIZ ONLAR PARAYA YEMEYE DEVAM EDICEKLER

 163. usta

  bende bu urunu duydum kral fm de bi yarim saat tanitici reklam diye yayinliyolar kizin cenesi hic durmuyo zaten iyki almadan sizin yorumlarinizi okudum sagolasiniz
  kral radyoyada cok yazik hic yakismiyo insanlari kandiriyolar

 164. ismethancan

  arkl lacinia grey away sakın alamayın tam bir fiyasko burada radyo programları ile milleti kandırıyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir