Boya Bunlar

Şu son zamanlarda gelen yorumlar o kadar çarpıcı ki .İnsanlara reklamlarla bir sürü vaatle sadece saç boyalarının satıldığını görüyoruz.İnsanlar saçları beyazladığında  bir çare arıyorlar ve bir firmanın onların bu ümitlerine çare olacağını umuyorlar.Ya sonra  reklamlardaki ürünleri sipariş verenler nasılda oyuna geldiklerini anladıklarında iş işten geçmiş oluyor.Bildiğimiz saç boyaları ile insanlara saçlarının eski rengine dönüştürmek vaat ediliyor.Sanki beyazlarınız tamamen geçecekmiş imajı verilerek hazırlanan bu reklamlara lütfen itibar etmeyiniz. Saç beyazlaması sorununa çare arayan herkes biraz araştırsın bir kremi bir şampuanı,bir losyonu,bir jeli alacağınız her hangi bir ürünü araştırın bakın neler bulacaksınız..

Boya Bunlar” üzerine 2 düşünce

  1. mehmet tas

    admin sac dokulmesı ıle ılgılı çalışmalarınız vardı.aynı zamanda beyazlamaya karsı arastırmalarınız vardı durum ne oldu?

  2. PINAR DEMİR

    kesinlikle katılıyorum tv veya internette görünen her reklama kanmamak araştırmak hatta yapılan yorumları incelemek lazım para tuzağı başka bir şey değil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir