Aylık arşivler: Mayıs 2013

SAÇ BEYAZLAMASINA KARŞI: GREYIXIR®

Saç beyazlamasına karşı doğal yağ ve vitaminlerden elde edilen mucize karışım. Kesinlikle yan etkisiz, kurşun ve boya gibi kanserojen maddeler içermeyen mucize formül: greyixir®

Uzun zamandır beklediğiniz greyixir®, sadece bilimsel çalışmalarla değil, aynı zamanda deneme yanılma yöntemiyle yaklaşık 2 yıl süren uğraşlar sonucunda formülize edilmiştir. İçeriğinde kullanılan her bir bitkinin, diğer bitki ve vitaminlerle etkileşimleri analiz edilmiştir. Piyasada bulunan neredeyse tüm kozmetik ürünlerin aksine bitkilerin kimyasal ekstratları değil, fermante edilerek bizzat organik halleri kullanılmıştır.

Üretimine başlanmadan saç beyazlaması problemi yaşayan binlerce insanın yorumları incelenmiş, sayısız kaynak araştırması yapılmış ve başta Hollanda, Almanya ve Kanada olmak üzere birçok ülkeden saç beyazlamasına faydası olduğu iddia edilen formül ve ekstratlarla çalışmalar yapılmıştır. En sonunda olumlu sonuçlara ulaşılmış ve tüm formül tamamen organik olana kadar formülasyon çalışmalarına devam edilmiş ve başarıya ulaşılmıştır.

İçeriğinde kullanılan bazı bitkilerin fermantasyon süreci neredeyse 45 gün civarı sürdüğünden üretimi son derece zor ve zahmetli olmuştur. Bu nedenle 1 günde binlerce ürün yerine 85 günde sadece 487 adet ürün üretilebilmiştir. Ayrıca saç beyazlaması problemine ticari olarak yaklaşılmamış, muadilleri 50-60 ml civarındayken greyixir®‘in ambalajları %100 etki görebilmeniz için 120 ml olarak belirlenmiştir.

Kısaca greyixir®, saç beyazlamasına karşı yurtiçi ve yurtdışında bulabileceğiniz üzerine en uzun süre çalışılmış, önerilen şekilde ve düzenli olarak kullanıldığında başarılı sonuçlar veren etkili bir üründür. Saç beyazlarınız ne sıklıkta olursa olsun, çözüm için gönül rahatlığıyla greyixir® kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve sipariş için: www.greyixir.com adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz..