Aylık arşivler: Nisan 2012

Boya Bunlar

Şu son zamanlarda gelen yorumlar o kadar çarpıcı ki .İnsanlara reklamlarla bir sürü vaatle sadece saç boyalarının satıldığını görüyoruz.İnsanlar saçları beyazladığında  bir çare arıyorlar ve bir firmanın onların bu ümitlerine çare olacağını umuyorlar.Ya sonra  reklamlardaki ürünleri sipariş verenler nasılda oyuna geldiklerini anladıklarında iş işten geçmiş oluyor.Bildiğimiz saç boyaları ile insanlara saçlarının eski rengine dönüştürmek vaat ediliyor.Sanki beyazlarınız tamamen geçecekmiş imajı verilerek hazırlanan bu reklamlara lütfen itibar etmeyiniz. Saç beyazlaması sorununa çare arayan herkes biraz araştırsın bir kremi bir şampuanı,bir losyonu,bir jeli alacağınız her hangi bir ürünü araştırın bakın neler bulacaksınız..

Terlemek İstemiyorum..

Terleme Önleyici Sprey

Yaz sıcaklarının başladığı bu günlerde bir çok insanın ortak sorunu terleme. Her insanda farklı derecede görülen terleme sorununu ortadan kaldırmak için özel olarak üretilen bir ter önleyici solüsyon humacare ter önleyici. Kullanan insanlarda terlemede %90 oranında ter kokusu sorununda %100 lük bir başarı ortalaması yakalamış bir ürün. Huma care ter solüsyonu kullanıldığı ilk günden itibaren etkisini gösterebilen yüksek standartlarda üretilen bir ter önleyici solüsyondur.

El terlemesi yaşana insanların akşamları ellerini yıkayıp iyice kuruladıktan sonra ellerine Humacare ter solüsyonunu kullanarak rahatca uyuyabilirler.Ertesi günde etkilerini hissettirmeye başlayacaktır. Ayaklarım terliyor ne yapabilirim? diyorsanız. Humacare ter önleyici spreyi akşamları ayaklarınızı yıkadıktan sonra iyice kurulayıp Humacare ter solüsyonunu ayaklarınıza süremelisiniz. İlk gecede ipek çorapla yatılması etkisini maximum seviyeye çıkartacaktır. Denemeye değer :))Yorumları burada paylaşabilirseniz çok seviniriz.

 

Ürünün sitesi: http://www.terspreyi.com

Beyaz Saçlara Çözüm

Her insanın yaşayabileceği bir sorundur saç beyazlaması.Saçlardaki beyazlama kişiden kişiye farklılık gösterir.Saç beyazlamasını tetikleyen çok önemli faktörler vardır.Bunların başında stres ve genetik saç beyazlaması gelir.Genelleme yaparsak saç beyazlaması sorunu  tedavisi için bir çok yöntem kullanılmaktadır.Bizlerde sizlerin evde kolayca hazırlayabileceğiniz saç maskesi tarifini sizinle paylaşıyoruz.

Saç Beyazlamasını Önleyici Maske Malzemeleri

  • 1 soğan
  • 5 diş sarımsak
  • 1 yumurta sarısı

Saç Beyazlamasını Önleyici Mucizevi Saç Maskesi Tarifi

Soğan ve sarımsağı ezin.Yumurta sarısını ekleyip saçlara boya sürer gibi sürün.30 dakika bekledikten sonra saçınızı yıkayın.Bu maskeyi ayda iki kez olmak şartı ile saçlarınıza uygulayın.

Bu maske saç beyazlamasını önlemek amacı ile kullanılabilir.Fakat bilinmelidirki bu maske beyazlamış saçları eski doğal rengine çevirmekte etkili değildir.En büyük etkisi var olan saçları besleyerek beyazlaşmalarını engellemektir