Aylık arşivler: Ocak 2011

Organik Saç Boyası

Söylemiyim söylemiyim diyorum ama sizde çok cahilsiniz. Geçen gün Bursa’ya gittim ve tesadüf bir kozmetik dükkanına girdim, kapıdan içeri 2-3 abla geldi ve organik saç boyası istediler. Hemen işletmeci abim var dedi, olmazmı dedi. Saça zararı yok, üstelik yararlı falan. Bozmadım ama hanımlar çıkınca çektim abiyi kenara. Birader dedim organik saç boyası diye bişey olmadığının farkında mısın dedim, evet dedi.

Peki ne anlıyoruz? Saça iyi gelen hiçbir boya çeşidi yok. Sadece halk bilinçlendikçe saç beyazlamasını kapatmak için kullandığı saç boyasının aslında ne kadar boktan bişey olduğunu keşfediyor boyadan uzak duruyor. Bu durumu lehine çevirmek isteyen kurnaz satıcılar günümüz light sigarası gibi böyle bir yola başvuruyorlar. Saç beyazlaması derdin varsa son çaren saç boyası olsun.

Saç Beyazlaması Giderici Keramin H Stop Grey

Keramin H’nin diğre ürünlerden pek farklı değil. 1 ayda 3 serum uyguluyorsunuz sonra diyor ki devam edeceğiniz +1.5 ay içinde haftada 2 kere uygulayın. Kısaca söylemek istediği şu: Kardeşim sen saç beyazlaması problemin için al bu keramin h’yi, bu ürün senin saçlarını 2.5 ayda düzeltir. Fakat olayın derinine inildiğinde bir de bakıyorsunuz kısa bir notla devam eden düzenli kullanımlarda ayda 2 kere kullanın fasa fiso 🙂 Şunu anlıyoruz: Bu ürünü sürekli kullanacaksın kardeşim. Peki saç beyazlaması için değer mi? Evet değebilir. Özellikle kadınların kaş altına, kaş üstüne, bilmem nerelerine sürekli kullandıkları kozmetikleri düşününce özellikle erkek adam için çok bişey değil. Fiyatı piyasada ortalama 60 TL olduğuna göre bilin ki yurtdışından gelişi 10 lira falandır. Hacı ben saçlarıma dikkat edicem diyorsanız bir deneyin, durumu bizimle paylaşın.

Beyazlayan saçlara bitkisel çözüm olayına da inanmayın 🙂 Bitkisel bişey yok.